Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs Enerstena (83:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup parklupdė Enerstena

2016 sausio 05 d., Antradienis, 03:38 val., peržiūros: 1153

Sausio 4 dieną, pirmadienį, A. Sabonio krepšinio centre vyko Įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo mažosios taurės I pogrupio komandos, namuose žaidusi ir pogrupio lyderė esanti Detas ‒ Hoptrans & BRGroup (3/0) bei Enerstena (1/4). Runtynių pradžioje pabėgę šeimininkai iki ilgosios pertraukos leido varžovams prisivyti, tačiau solidžiau sužaidę antrąją rungtynių pusę Detas ‒ Hoptrans & BRGroup šventė gan įtikinamą pergalę rezutatu – 83:70.

Po švenčių grįžusios komandos kibo viena kitai į atlapus. Pirmieji taškus pelnė svečiai, kur dvitaškį realizavo E.Daniliauskas. M.Kvedaras greitai atsakė tritaškiu ir išvedė savo komandą į priekį. Nervingoje pradžioje žaidėjams sunkiai sekėsi pelnyti taškus ir skirtumas tarp komandų buvo nedidelis. Įpusėjant kėliniui M. Kvedaro ir P. Žukaičio pastangomis šeimininkams pavyko įgyti šiokią tokią persvarą – 14:7 ir Detas ‒ Hoptrans & BRGroup galėjo lengviau atsikvėpti. Dar po vieno dvitaškio Enerstena jau turėjo didžiausią deficitą rungtynėse, devynis taškus. M. Lukoševičiaus tritaškis sušvelnino skirtumą, tačiau P.Žukaitis ir vėl atstatė pusiausvyrą. Po pirmojo kėlinuko komandas skyrė dešimt taškų – 24:14.

Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais tolimais metimais. Bet šeimininkai ir toliau diktavo sąlygas bei didino atsilikimą. Enerstena pataikė du iš eilės svarbius tritaškius ir tai komandą šiek tiek sugrąžino į rungtynes ir atsilikimas bebuvo vos septyni taškai. Kaip bebūtų šeimininkai ir toliau dominavo varžovų baudos aikštelėje, rinko taškus bei provokavo pražangas. Įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo – 35:27. Tada vėl sekė eilinis P. Žukaičio tritaškis, bei du taškus pridėjo R.Buinevičius. Per likusias tris minutes šeimininkai daugiau ne pelnė nė taško, o tuo pasinaudoję Enerstena krepšininkai spurtavo 0:9 ir po dviejų kėlinukų skirtumas tarp komandų buvo minimalus – 40:39.

Po ilgosios pertraukos Enerstena ėmėsi iniciatyvos. Sužaidus tris minutes svečiai vėl buvo priekyje rezultatu – 42:44. Tačiau atsikvošėję Detas ‒ Hoptrans & BRGroup staigiai spurtavo ir vėl turėjo septynių taškų pranašumą – 51:44. Per likusias tris kėlinuko minutes Detas ‒ Hoptrans & BRGroup sukrapštė dar dešimt taškų, o Enerstena viso labo vos tris. Po trečiojo kėlinuko Enerstenai teks smarkiai paplušėti norint iškovoti pergalę. Rezultatas – 60:49.

Tačiau per likusį laiką svečiams nebepavyko įkasti varžovams. Rezultatyviame kėlinuke vis tiek geriau žaidė šeimininkai. M. Kvedaro ir P. Žukaičio vedama Detas ‒ Hoptrans & BRGroup neleido svečiams priartėti ir vis atsakydavo į varžovų suregztus planus. Įpusėjus kėlinukui komandas vis dar skyrė dviženklis taškų skaičius – 70:58. Svečiai dar bandė kabintis į rungtynes ir skirtumą buvo sumažinę iki šešių taškų, tačiau tai buvo viskas ką galėjo sukurti Enerstena. Baudos aikštelėję dominavę šeimininkai šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 83:70.

Naudingiausi žaidėjai:

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Povilas Žukaitis – 38 tšk., Mindaugas Kvedaras – 14 tšk., Virginijus Dailidė – 10 tšk.

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Rimavičius – 12 tšk., Edgaras Daniliauskas – 7 tšk.

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Dentist Team (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:32 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Elmova (2016 sausio 12 d., antradienis, 01:44 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup lengvai nugalėjo ASS & Endress H (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:08 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup nusileido Karo medicinos tarnybai (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 00:14 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ tapo antrąja pusfinalio dalyve (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 01:06 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „RVG Baldus“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ nesuteikė vilčių „Celsio“ šešetukui (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ laimėjo lemiamas rungtynes ir žengia į ketvirtfinalį (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:58 val.)Rungtynes tragiškai pradėjęs „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ patyrė antrą nesėkmę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)