Kauno švara vs ASU & Co „AgroVIS“ (73:53)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą

2017 sausio 17 d., Antradienis, 22:37 val., peržiūros: 1270

Sausio 17 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno švara“ priemė svečius „ASU & Co „AgroVIS“. „Kauno švara“ buvo iškovoję keturias pergales ir buvo pralaimėję šešis kartus. „ASU & Co „AgroVIS“ buvo iškovoję dvi pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus šešias minutes komandos buvo surinkusios tik po aštuonis taškus (8:8). Netrukus komandos apsikeitė taikliais metimais (10:10). Kėlinio pabaigoje spurtą surengė „ASU & Co „AgroVIS“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (10:17).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus beveik keturias minutes svečiai turėjo devynių taškų persvarą (16:25). Netrukus spurtą pradėjo „Kauno švara“, kurio metu šeimininkai pelnė 12 taškų be atsako (28:25). Paskutines tris minutes komandos žaidė apylygiai, o sužaidus pusę rungtynių „ASU & Co „AgroVIS“ turėjo vieno taško persvarą (30:31).

Trečias ketvirtis vyko nerezultatyviai. Kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais, o sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (35:35). Netrukus tris taškus pelnė „Kauno švara“ (38:35). Vėliau trim minutėm užstrigo abiejų komandų puolimas, bet pirmi atsigavo „Kauno švara“, pelnę keturis taškus be atsako (42:35). Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „Kauno švara“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki 12 taškų (49:37).

Pirmas keturias ketvirto kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai. Likus šešioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 13 taškų (56:43). Netrukus spurtą pradėjo „Kauno švara“, kurių persvara likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos padidėjo iki 25 taškų (73:48). Per likusį laiką „ASU & Co „AgroVIS“ sumažino varžovų persvarą iki 20 taškų (73:53). “Kauno švara“ pasiekė penktą pergalę, o „ASU & Co „AgroVIS“ pralaimėjo aštuntą kartą (73:53).

„ASU & Co „AgroVIS“ komandos treneris R.Rakštys: „Komandai šiandien nieko netrūko, tik pergalės. Gal truputi trūko mažų žaidėjų, nes prieš juos reikėjo šiek tiek agresijos, energijos, ko truputi ir pritrūko. Mantas Rudaitis komandoje buvo pats ištvermingiausias, žaidė be keitimo visas rungtynes.“

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 15 tšk. (6 perimt. kam.), Andrius Olberkis – 15 tšk., Mykolas Brusokas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Paulius Vosgirdas – 11 tšk.

ASU & Co „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 14 tšk., Gytis Lydeka – 13 tšk., Danas Laurinavičius – 8 tšk.

„Kesko Senukai“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:33 val.)Rungtynių pabaigoje „Acme“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:10 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Acme“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:47 val.)Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:36 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauna švara“ įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:24 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo užtikrintą pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 17:03 val.)„Gėlių bankas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 01:00 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įrodė pranašumą prieš Vilmistą (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:23 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)