Rapala vs Kesko Senukai (88:86)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Mindaugo Pažėros tritaškis išplėšė pergalę „Rapalos“ ekipai

2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 22:33 val., peržiūros: 753

Vasario 6 dieną, 20:15 val., „Kauno Švaros“ sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Rapala“ (šeimininkai) ir „Kesko Senukai“ (svečiai). Abi komandos šį vakarą įrodė, jog yra vertos viena kitos. Žaidimas viso susitikimo metu buvo permainingas ir labai atkaklus, ne kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, o einant paskutinėms minutėms atrodė, kad pergalę savo rankose jau turi „Kesko Senukai“, nes jų pranašumas siekė 8 taškus. Tačiau „Rapala“ sukūrė nedidelį stebuklą, sugebėjo atsitiesti, o šaltakraujiškas M. Pažėros tritaškis paskutinėmis akimirkomis padovanojo labai gražią pergalę „Rapalos“ komandai. Susitikimas baigėsi rezultatu 88:86 (25:28, 16:19, 24:14, 23:25).

Rungtynių starte puikiai pasirodė „Kesko Senukai“ komanda. Svečiai iš karto pasinaudojo ūgio pranašumu ir tai atrišo rankas ir komandos snaiperiams. Puikus taiklumas leido jiems nutolti ir jau pirmomis minutėmis pranašumas tapo dviženklis (2:12). Tačiau po minutinės pertraukėlės atsibudo ir šeimininkai, kurie atsakė ne ką prastesniu žaidimu, o jų lyderiu tapęs L.Kalėda iki ilgosios pertraukos surinko net 23 taškus. Skirtumas tarp komandų gana greitai išnyko ir prasidėjo labai lygi, bet gana kieta kova. Abi pusės dažnai ir drąsiai stabdė varžovus pražangomis ir lengvų progų atakuoti komandos gaudavo itin retai. Vis dėl to, nuo to nei kiek nesuprastėjo ekipų rezultatyvumas, o prasidedant ilgajai pertraukai „Kesko Senukai“ galėjo džiaugtis pranašumu 41:47.

Antroje rungtynių dalyje vis dažniau iniciatyvą savo rankose laikė „Kesko Senukai“ krepšininkai. Svečiai ne tik puikiai išnaudojo savo ūgio pranašumą, bet ir gerai jautėsi greitame žaidime, čia komanda turėjo du labai aiškius lyderius: A. Zapalskį ir O. Ročių. Tačiau vien gero puolimo „Kesko Senukai“ ekipai neužteko, komandai labai sunkiai sekėsi gaudyti varžovų gynėjus, kurie buvo pavojingi praktiškai visose aikštelės vietose. Rungtynėms artėjant į pabaigą intriga tik dar labiau išaugo, o komandos ir vėl buvo prisirinkusios itin daug pražangų. Lemiamoje atkarpoje „Kesko Senukai“ sužaidė protingai, pasiekė 8 taškų persvarą ir jau atrodė, kad pergalė tiesiog ranka pasiekiama, nes žaisti buvo likę mažiau nei 2 minutės. Nors „Rapalos“ žaidėjai ir nesutarė tarpusavyje, bet paskutinėms minutėms sugebėjo susikoncentruoti ir pakilo į lemiamą šturmą. G.Mickevičius pataikė labai svarbų tolimą metimą ir tada komanda suprato, kad dar galima kabintis į rungtynes. „Kesko Senukai“ klydo ir skirtumas greitai mažėjo. Svečiai visiškai nesugebėjo persivaryti kamuolio ir tokios apmaudžios klaidos leido persverti rezultatą šeimininkams. Netrukus taškais atsakė ir „Kesko Senukai“ komanda ir 1 taško pranašumas priklausė būtent jiems. Likus žaisti 14 sekundžių „Rapalos“ komanda atidavė kamuolį į savo lyderio M. Pažėros rankas, o krepšininkas kantriai išlaukęs paskutinių sekundžių smeigė tolimą metimą per varžovų rankas. Šis tritaškis tiesiog nužudė varžovus, kurie net patys sunkiai patikėjo, jog ką tik patyrė pralaimėjimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:86.

Gediminas Mickevičius („Rapala“):

„žinom, kad M.Pažėra gerai pataiko iš toli ir jam buvo patikėta visiška laisvė kokį metimą atlikti paskutinėje atakoje. Dabar komanda yra išretinta gripo, bet pasiekėme svarbią pergalę, nors visos pergalės mums yra tikrai svarbios“.

Rapala: Laurynas Kalėda – 30 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Pažėra – 28 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Raimundas Mickevičius – 10 tšk.

Kesko Senukai: Andrius Zapalskis – 30 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Ovidijus Ročius – 27 tšk., Simanas Karalius – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

Galingai sužaistas trečiasis kėlinukas „Hidraulinėms sistemoms“ garantavo pergalę prieš „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:32 val.)Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)Beveik pusę komandos taškų įmetusio L. Kalėdos pastangų neužteko ‒ „Kauno Tiltai“ įrodė savo pranašumą prieš „Rapala“ komandą (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Omega“ neturėjo vargo su „Rapala“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:32 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė ASU & Co „AgroVIS“ (2016 gruodžio 09 d., penktadienis, 22:33 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kesko ‒ Senukai“ ekipą. (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:51 val.)„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)