Kauno švara vs Rapala (67:75)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“

2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 22:13 val., peržiūros: 1309

Gruodžio 13 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno švara“ priemė svečius „Rapalą“. Abi komandos buvo iškovoję po tris pergales ir po keturis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes rezultatu 0:2 pirmavo „Rapala“. Netrukus dar du taškus pelnė svečiai (0:4). Vėliau „Rapalos“ persvara pamažu augo. Septintą minutę komandas skyrė devyni taškai (4:13). Per likusį laiką svečių persvara padidėjo iki 11 taškų (6:17).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos sunkiai rinko taškus. „Kauno švara“ sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (13:17). Visgi labiau priartėti varžovams „Rapala“ neleido. Svečiai padidino persvarą iki aštuonių taškų (13:21), o vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 20 minučių komandas skyrė šeši taškai (27:33).

Ketvirtą trečio kėlinio minutę „Kauno švara“ sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (36:40). Kėlinio pabaigoje „Kauno švarai“ pavyko persverti rezultatą savo naudai (46:45). Netrukus „Rapala“ persvarą susigrąžino (46:47). Baigiantis kėlinio laikui šiek tiek vidurio liniją peržengęs L.Kalėda pataikė tritaškį (51:53).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo keturiais svečių taškais (51:57) Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, bet „Rapala“ neleido varžovams jų pasivyti. Šeštą minutę „Rapalos“ persvara padidėjo iki 10 taškų (57:67). „Rapala“ išlaikė persvarą iki rungtynių galo ir įveikė varžovus rezultatu 67:75. „Rapala“ pasiekė ketvirtą pergalę, o o „Kauno švara“ pralaimėjo penktą kartą.

Gediminas Mickevičius, „Rapala“ treneris: „Pergalę lėmė manaus susikaupimas ir pokalbis apie tai, kad jau yra antras etapas. Reikia jau daugiau laimėti nei pralaimėti. Vakar su komandos nariais padarėme gerą treniruotę. Tai labai padėjo šiandien. Gal ir nepataikėme savo metimų, kažkas trukdė, nebuvo kažkokių veiksmų, bet gale rungtynių mes kaip stipri tvirta komanda nugalėjome ir tikėkimės toliau taip bus.“

Kauno švara: Mykolas Brusokas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Senkus – 15 tšk., Andrius Olberkis – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Gasiūnas – 11 tšk. (14 atk. kam., 5 perimt. kam.)

Rapala: Laurynas Kalėda – 31 tšk., Raimundas Mickevičius – 15 tšk., Arnoldas Vyšniauskas – 9 tšk.

Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Kauno švara“ įveikė „Rapalą“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 22:29 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Acme“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)