Menų kambarys & BC „Rhino“ vs Best 4 You (90:86)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 kovo 06 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambario & BC „Rhino“ ekipos pergalė prieš „ Best 4 You“

2019 kovo 06 d., Trečiadienis, 19:12 val., peržiūros: 630

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Menų kambarys & BC „Rhino“ ir svečių teisėmis atvykę „Best 4 You“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau vieno metimo skirtumu pirmavo „Best 4 You“ ekipa. Menų kambarys & BC „Rhino“ klydo puolime, o tuo pasinaudojo svečiai ir pradėjo tolti nuo varžovų ( 12:27). Antrame kėlinyje V.Kamarūnui toliau nesiklijavo žaidimas, o svečiai užtikrintai puolė prieš zoninę gynybą. Vis dėlto, aikštelės šeimininkams pavyko atsidaryti taškus iš tolimos distancijos ir sušvelnino skirtumą – 30:42.

Po ilgosios pertraukos Menų kambarys & BC „Rhino“ nestabdė apsukų ir grėsmingai artėjo prie varžovų. V.Kamarūnas smeigia tritaškį metimą ir rezultatas tapo lygus ( 45:45). Po minutės pertraukėlės „Best 4 you“ niekaip neišlipo iš duobės, o šeimininkai prieš lemiamą kėlinuką pirmavo keturiais taškais ( 59:55). Ketvirtame kėlinyje toliau vyko atkakli kova tarp ekipų ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi tik paskutinę minutę. Per likusį laiką ekipoms nepavyko išsiaiškinti nugalėtojo ir prireikė pratęsimo ( 71:71). Pratęsime vyko chaosas aikštelėje, tačiau komandos žaidė taškas į tašką. V.Kamarūnas galėjo išplėšti pergalę, bet nepataikė iš po krepšio ir prireikė antro pratęsimo išsiaiškinti nugalėtojui ( 80:80). Lemiamame pratęsime V.Kamarūnas smeigė aukso vertės tritaškį metimą ir išplėšė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipai pergalę, rezultatu – 90:86 (12:27, 18:15, 29:13, 12:16, 9:9, 10:6)

V.Kamarūnas pelnė 60 taškų ir atvedė Menų kambarys & BC „Rhino“ į pergalę prieš „Ulmą“ (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:36 val.)Keturgubą dublį atlikęs V. Kamarūnas atvedė „ Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą į dar vieną pergalę (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 21:28 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 19:08 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)Geriau antrąją rungtynių dalį sužaidę „Acme grupė“ iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino“ krepšininkai „ Acme grupei“ priešinosi tik du kėlinius (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:05 val.)ASU & Co „AgroVIS“ apgynė namų sienas ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:21 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:15 val.)M. Čipas ištempė „Acme grupę“ į pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 16:01 val.)„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)