Hidraulit vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (75:35)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 21 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Įmonių lygos starte ‒ „Hidraulit“ triuškinanti pergalė

2018 spalio 21 d., Sekmadienis, 16:18 val., peržiūros: 893

Sekmadienį Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos salėje įvyko Įmonių lygos 2018/2019 pirmenybių startas, kuriame susitiko „Hidraulit“ ir svečių teisėmis atvykę Menų kambarys & BC „Rhino“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Hidraulit“ , kurie užtikrintai žaidė gynyboje, o Menų kambarys & BC „Rhino“ pirmuosius taškus pelnė tik ketvirtą žaidimo minutę ( 13:2). Šeimininkai toliau diktavo savo žaidimo sąlygas ir po pirmo kėlinio turėjo triuškinančią persvarą ( 23:2). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito, „Hidraulit“ demonstravo didesnį meistriškumą nei varžovai ir pranašumas toliau didėjo – 42:15.

Po ilgosios pertraukos Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipai pavyko pasinaudoti varžovų atsipalaidavimu ir lengvai rinko taškus, bet šeimininkai greitai atstatė viską į vietas. Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. „Hidraulit“ pergalingai pradėjo sezono startą – 75:35 (23:2, 19:13, 15:12, 18:8)

Po permainingos kovos „TransUnion“ įveikė „Hidraulit“ ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:21 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 19:08 val.)„Adma“ tik lemiamo ketvirčio pabaigoje palaužė „Hidraulit“ pasipriešinimą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 16:20 val.)„Festo“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:12 val.)Muštynėse paženklintose rungtynėse ‒ išvargta „Festo“ pergalė (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)Rungtynių pabaigoje „Hidraulit“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (74:81) (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:31 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Norvelina“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:67) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:49 val.)„Hidraulit“ įveikė „Festo“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 16:17 val.)