BC „Bitdefender“ vs Festo (63:51)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 kovo 06 d., Trečiadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai

2019 kovo 06 d., Trečiadienis, 21:34 val., peržiūros: 670

Kovo 6 d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos I pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – BC „Bitdefender“ (5/12) ir svečiai – „Festo“ (8/9).

Rungtynių pradžioje puikiai po krepšiu žaidę BC „Bitdefender“ krepšininkai įpusėjus kėliniui pirmavo 12:4. Ir toliau iniciatyvą savo rankose laikę šeimininkai pasibaigus ketvirčiui buvo priekyje 21:10.

Antrasis kėlinys vyko visiškai lygiai ir jam pasibaigus BC „Bitdefender“ pranašumas buvo toks pats kaip ir po pirmojo – vienuolika taškų (41:30).

Trečiajame kėlinuke aktyviau pradėję žaisti „Festo“ krepšininkai įpusėjus kėliniui priartėjo iki 45:39. Visgi, kėlinuko pabaigoje šeimininkai po keturių S. Lengvino taškų vėl įgijo dviženklę persvarą 53:41.

Lemiamame kėlinyje „Festo“ spurtavo ir priartėjo iki kovinio atstumo 56:51. Visgi, per likusį laiką svečiai nepelnė nė taško, o tuo pasinaudoję BC „Bitdefender“ įtvirtino savo persvarą. Galutinis susitikimo rezultatas 63:51 (21:10, 20:20, 12:11, 10:10).

BC „Bitdefender“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Alaina“ ekipos (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:56 val.)BC „Bitdefender“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (57:61) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:19 val.)„Telia“ sutriuškino „Festo“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:54 val.)BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:40 val.)BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Hidraulit“ įveikė „Festo“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 16:17 val.)„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:55 val.)BC „Bitdefender“ pasinaudojo „Pastolinio“ nuovargiu ir ketvirtame kėlinyje išplėšė lemiamą susitikimą (2019 kovo 19 d., antradienis, 21:37 val.)„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:22 val.)