Acme grupė vs Vilmista (76:82)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Antrą kartą „Acme grupė“ komandą nugalėjusi „Vilmista“ žengė į Mažosios taurės finalinį ketvertą

2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 17:27 val., peržiūros: 726

Sekmadienio popietę Kauno kolegijos didžiojoje salėje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės antrosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „Acme gupė“ su svečiais – „Vilmistos“ krepšininkais. Pirmasis komandų susitikimas baigėsi įtikinama „Vilmistos“ pergale 75:58, tad norint pratęsti seriją šeimininkams žūtbūt reikėjo pergalės. Visgi po įtemptos kovos „Acme grupė“ krepšininkai nusileido savo varžovams bei suteikė šiems šansą pakovoti finaliniame ketverte.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo kiek geresniu šeimininkų žaidimu. 5 be atsako taškus pelnę „Acme grupė“ krepšininkai leido suprasti, kad lengvai nepasiduos. Kėlinio viduryje po A. Kmitos tolimo metimo šeimininkai išsiveržė į priekį 6 taškais – 17:11. Vis dėl to geriau pabaigą sužaidę „Vilmistos“ krepšininkai persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai – 20:21.

Antrajame ketvirtyje užvirė nuožmi kova. Nei vienai komandai nepavyko primesti savo žaidimo tempo ir komandos kovėsi taškas į tašką. Kėlinio metu rezultatas 3 kartus buvo lygus. Prieš pertrauką – trapi svečių persvara 39:40.

Trečiąjį ketvirtį taikliu tritaškiu atidarė svečių komandos žaidėjas A.Olberkis. Sužaidus kiek daugiau nei penkias minutes priekyje keturiais taškais buvo „Acme grupė“, tačiau tada „Vilmistos“ krepšininkai surengė spurtą 14:2 ir išsiveržė į priekį 8 taškais – 53:61. Spurto metu du tritaškius įmetė T.Raulušavičius. Prieš lemiamą ketvirtį – 58:66.

Paskutinysis kėlinukas įnešė intrigos į šias rungtynes. Sužaidus pusei ketvirčio po G. Brazaičio („Acme grupė“) tritaškio komandas teskyrė 3 taškai – 71:74. Visgi kiek užtikrinčiau pabaigą sužaidę „Vilmistos“ krepšininkai vedami D. Židanavičiaus iškovojo pergalę ir vietą Mažosios taurės finaliniame ketverte. Rungtynės baigėsi rezultatu – 76:82.

Komandos trenerio Manto Vilimo („Vilmista“) komentaras po pergalingo mačo:

„Iš tikrųjų, ši pergalė – istorinis įvykis, nes mes dar geriausių ketverte neesam buvę, tai labai džiaugiamės pasiekimu. Ir tikiuosi, kad finaliniam ketverte nebus mūsų tik ketvirta vieta, tikimės bent prizinės vietos ir aukščiau kiek galima. Labai džiaugiuosi savo komanda, sveikinu stiprius varžovus, nes tikrai šiandien varžybos buvo sunkios, sunkiai sekėsi, bet džiaugiamės, kad laimėjom.“

„Acme Grupė“ įveikė „Telios“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 15:38 val.)„Acme grupė“ nugalėję „Telia“ iškovojo pirmąją sezono pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Acme grupės“ klaidomis pasinaudoję „Telia“ krepšininkai 1/8 seriją startavo pergale (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 15:24 val.)„Acme grupė“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su varžovų šešetu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 15:40 val.)„Adma“ nesunkiai nugalėjo „Vilmista“ (94:65) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:01 val.)Atkaklioje kovoje pergalę prieš „Vilmista“ pasiekė “ASS Endress+Hauser” (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)Ketvirtąjame ketvirtyje „Vilmista“ įveikė pogrupio lyderius (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:37 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:52 val.)