TransUnion vs Kauno technologijos universitetas (68:75)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno technologijos universitetas“ atsirevanšavo „TransUnion“ ir išlygino serijos rezultatą (75:68)

2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 22:22 val., peržiūros: 952

Pirmadienį, Kovo 18d., 20:30val., Kauno centro sporto mokykloje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, antrosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „TransUnion“ ir svečiai – „Kauno technologijos universitetas“.

Rungtynės prasidėjo apylygia kova, tačiau praėjus keltai minučių į priekį išsiveržė „KTU“ (4:9). Šeimininkams pavyko prisivyti varžovus 9:12, tačiau antroje kėlinio dalyje „TransUnion“ pelnė tik 2 taškus ir pirmąjį ketvirtį 9 taškų pranašumu užbaigė svečiai – 11:20. Antrojo ketvirčio pradžioje „KTU“ padidino persvarą iki dviženklės, tačiau 3 tolimais metimais atsakęs V.Jurkevičius sumažino šeimininkų atsilikimą iki 3 taškų (22:25). Po „TransUnion“ krepšininko tritaškių sekė ir „KTU“ ekipos tolimi metimai, kuriais svečiai vėl susigražino dviženklį pranašumą (23:36). Likus 3 minutėm iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos šeimininkai surengė 14:0 atkarpą ir užbaigė ketvirtį turėdami 1 taško pranašumą – 37:36.

Antrąją rungtynių pusę ekipos pradėjo taškas į tašką, tiek vieni tiek kiti keitėsi tolimais metimais, tačiau antrąją trečiojo kėlinio dalį geriau sužaidę „KTU“ krepšininkai susigražino dviženklį pranašumą – 52:62. Ketvirtąjame kėlinyje vyko inirtinga kova, įpusėjus ketvirčiui šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų (65:67). Likus kiek mažiau nei 3 minutėm iki kėlinio pabaigos porą sėkmingų atakų pasibaigusiom tritaškiais surengė „KTU“ ir svečiai padėjo tašką antrose serijos rungtynėse – 68:75 (11:20, 26:16, 15:26, 16:13).

„Kauno technologijos universitetas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „TransUnion“ ekipą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:42 val.) „Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vargo su „Freda“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:14 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77) (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:38 val.)Permainingose rungtynėse Kauno technologijos universitetas įveikė Brentex Trailer & Partner (66:64) (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:00 val.)“Kauno technologijos universitetas” įveikė negausiai susirinkusius “KTK ‒ Enerstena” krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ vos neprisižaidė mačo pabaigoje, bet išplėšė pergalę prieš „Telia“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:58 val.)„TransUnion“ įtemtoje kovoje palaužė „Kauno technologijos universitetas“ krepšininkus (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 19:06 val.)„KTK ‒ Enerstena“ vs „Kauno technologijos universitetas“ (55:72) (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 23:26 val.)Puikų puolimą pademonstravęs „Kauno technologijos universitetas“ palaužė besispardžiusią „Fredą“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:57 val.)