Remza & Langvila vs Kelių priežiūra (85:76)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Remza & Langvila“ ekipos pergalę

2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 21:48 val., peržiūros: 544

Sausio 30 dieną, 19:30 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Kelių priežiūra“ (svečiai). Rungtynės buvo labai permainingos, puikiai jas pradėję svečiai nesunkiai pasiekė dviženklį pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos „Remza & Langvila“ ne tik atsitiesė ir panaikino atsilikimą, bet rungtynių pabaigoje patys pabėjo tolyn ir pasiekė pergalę rezultatu 85:76 (17:27, 22:23, 25:9, 21:17).

Rungtynes puikiai pradėjo „Kelių priežiūra“, komanda pataikė kone visus savo metimus ir itin rezultatyvus žaidimas leido jiems nutolti per dviženklį atstumą dar pirmojo ketvirčio metu. Vis tik antrame kėlinuke žaidimas jau buvo kur kas lygesnis, o svečius gelbėjo tik prieš tai susikrautas pranašumas. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Kelių priežiūrai“ vis dar turint solidų pranašumą savo rankose 39:50.

Viskas pasikeitė trečiame kėlinuke, „Remza & Langvila“ padarė tinkamas išvadas ilgosios pertraukos metu ir dabar jau ėmė mažinti savo atsilikimą. Puikus puolimas, o svarbiausia labai gera gynyba leido šeimininkams ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Ketvirtame kėlinuke „Remza & Langvila“ ne tik išlaikė saugią distanciją, bet patys pagaliau nutolo per 10 taškų atstumą. Svečiai dar bandė gelbėtis, iš visų jėgų kabinosi į rungtynes, bet skirtumas buvo tiesiog per didelis. „Remza & Langvila“ iškovojo pergalę rezultatu 85:76.

Antroje rungtynių pusėje „KTK ‒ Enerstena“ įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:39 val.)Emocijų kupinose rungtynėse VĮ „Kelių priežiūra“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:18 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Remza & Langvila“ krepšininkams (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:50 val.)„Telia“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai susitvarkė su „Remza & Langvila“ krepšininkais (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:48 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo“ krito per pratęsimą (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Remza & Langvila“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lemiamose rungtynėse palaužė „Remzą & Langvilą“ (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)„Remza & Langvila“ pasiekė vieną lengviausių sezono pergalių (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 21:48 val.)