„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)832,67
2Dainius Mickūnas (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)651,20
3Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)531,67
4Renaldas Živatkauskas (Ryterna Group, C lyga)551,00
5Gediminas Naikauskas (Omega, Įmonių lyga)531,67
6Laurynas Chalytovas (UNO, C lyga)541,25
7Egidijus Plenta (UNO, 30+ lyga)531,67
8Martynas Makarevičius (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)551,00
9Žilvinas Kiveris (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)551,00
10Mindaugas Košelis (KM „Žalgiris“, Kauno Mero taurė 2019)570,71
11Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)560,83
12Tadas Čekaitis (Arkus, C lyga)441,00
13Mindaugas Daraškevičius (Pro Angels, B lyga)422,00
14Laimonas Baranskas (Artstone, Įmonių lyga)422,00
15Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)431,33
16Donatas Šliogeris (Omega, Įmonių lyga)422,00
17Lukas Baliulevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)450,80
18Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)422,00
19Marius Markevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)450,80
20Orestas Margelis (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)450,80
21Tomas Vaičiulis (Hikvision vaizdo apsauga, C lyga)431,33
22Mantas Butėnas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)431,33
23Justinas Pileckas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)460,67
24Darius Šiumeta (TransUnion, Įmonių lyga)431,33
25Mindaugas Petokaitis (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)441,00

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3575,00
2Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)3074,29
3Vidmantas Pavilionis (Kauno švara, C lyga)2955,80
4Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2764,50
5Mindaugas Stasaitis (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)2646,50
6Laimonas Steponavičius (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)2555,00
7Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)2438,00
8Povilas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)2438,00
9Donatas Šliogeris (Omega, Kauno Mero taurė 2019)2464,00
10Tomas Vyšniauskas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)2473,43
11Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)2363,83
12Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)2237,33
13Tomas Vaicekauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)2254,40
14Mantas Ungurys (Alaina, Įmonių lyga)2254,40
15Mindaugas Petokaitis (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)2145,25
16Povilas Venclovas (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)2145,25
17Mantas Seilius (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)2154,20
18Gytis Slapšys (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)2163,50
19Vytautas Vaškevičius (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)2036,67
20Mantas Šmigelskas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2072,86
21Povilas Patackas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)1944,75
22Kęstutis Ruočkus (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)1944,75
23Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Įmonių lyga)1944,75
24Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)1944,75
25Lukas Armonas (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)1953,80

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Justinas Budnikas (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)212,00
2Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)221,00
3Mantas Čipas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER, C lyga)221,00
4Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“, C lyga)240,50
5Mantas Lapinskas (KK „Žaibas“, C lyga)240,50
6Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)250,40
7Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)260,33

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Tadas Chochlovas (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)5 (55 min.)5
2Evaldas Bružas (Cramo, Įmonių lyga)4 (36 min.)6
3Haroldas Butnorius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)4 (34 min.)7
4Arnoldas Jančenka (Cramo, Įmonių lyga)4 (29 min.)5
5Aurimas Duoba (GZP, Kauno Mero taurė 2019)4 (19 min.)6
6Darius Daunoras (Grande, C lyga)3 (57 min.)3
7Ignas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)3 (56 min.)3
8Jokūbas Karbauskas (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)3 (43 min.)3
9Pijus Imbrasas (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)3 (41 min.)5
10Liudvikas Kaušila (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)3 (40 min.)4
11Gedas Pavelčikas (Kauno autobusai, B lyga)3 (39 min.)4
12Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)3 (38 min.)5
13Gytis Kudarauskas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)3 (35 min.)3
14Justas Apanavičius (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3 (28 min.)3
15Dovydas Dapkus (Ariogala, C lyga)3 (26 min.)3
16Mindaugas Loda (Vilkai, C lyga)3 (25 min.)4
17Tomas Makaras (Vilkai, C lyga)3 (24 min.)3
18Aistis Lazauskas (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)3 (22 min.)4
19Giedrius Mateliūnas (Alaina, Įmonių lyga)3 (22 min.)4
20Karolis Astrauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3 (21 min.)3
21Mantas Semėnas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)3 (20 min.)7
22Darius Krugelis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3 (19 min.)6
23Linas Matulaitis (Kauno švara, C lyga)3 (15 min.)3
24Karolis Dautartas (Ulmas, Įmonių lyga)3 (12 min.)4
25Robertas Trepočka (Lemora & Minaltra & Deirama, Įmonių lyga)2 (64 min.)3
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu