Promatik vs Dakra - Košmaras (70:54)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 rugsėjo 24 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Promatik“ įveikė prastai puolime atrodžiusius „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus

2020 rugsėjo 24 d., Ketvirtadienis, 21:28 val., peržiūros: 753

Ketvirtadienį, rugsėjo 24 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos Aštuntfinalio rungtynės tarp Promatik ir Dakra – Košmaras“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo puikiu Promatik“ krepšininkų N. Aleknavičiaus ir R. Sadausko žaidimu, kurių rezultatyvus žaidimas pirmajame kėlinyje leido šeimininkams pirmauti 19:13.

Antrajame kėlinuke puikią atkarpą sužaidė Promatik“ krepšininkas R.Petrolis, Dakra – Košmaras“ žaidėjai prametė labai daug metimų iš puikių padėčių, o tuo pasinaudoję šeimininkai įpusėjus susitikimui jau buvo atitrūkę 37:22.

Trečiąjį kėlinį „Dakra – Košmaras“ pradėjo dviem tolimais metimas ir iškart kirpo varžovų deficitą iki 39:30. Bet į tai „Promatik“ iškart atsakė spurtu 10:0 ir nepaisant kėlinio pabaigoje pelnytų dviejų M. Jakšto tolimų metimų, šeimininkai po trijų kėlinių buvo priekyje 50:36.

Lemiamame kėlinuke Dakra – Košmaras“ priartėjo iki 50:40, bet tada „Promatik“ krepšininkai pataikė keturis tolimus metimus ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. Galutinis susitikimo rezultatas 70:54 (19:13, 18:9, 13:14, 20:18).

8 taškai

„Promatik“ nepasipriešino „Dakra ‒ Košmaras“ komandai (62:90) (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:55 val.)„Freda“ po sunkios kovos įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:57 val.)Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Dakra ‒ Košmaras“ (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 20:20 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ dėl traumos prarado V. Kamarūną bei antroje pusėje nepasipriešino „Dakra ‒ Košmaras“ ekipai (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Artstone“ atsitiesė po pralaimėjimo praėjusiame ture ir įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Po įtemptos kovos „Dakra ‒ košmaras“ palaužė „Adma“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)Grupės favoritų kaktomušoje ‒ „Artstone“ ekipos sunki pergalė prieš „Dakrą ‒ Košmarą“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:03 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Dakra-košmaras“ komandai (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lengvai įveikė „Promatik“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)