Adma vs Vėjų linija & Garliavos duona (115:58)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 21 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Adma“ pasiekė dar vieną pergalę triuškinančiu rezultatu

2020 sausio 21 d., Antradienis, 20:24 val., peržiūros: 705

Sausio 21 dieną, 19:15 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Adma“ (šeimininkai) ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ (svečiai). Nors abi komandos susirinko labai negausiai, tačiau šį vakarą „Adma“ buvo gerokai pranašesni už varžovus ir laimėjo susitikimą triuškinamu rezultatu 115:58 (23:17, 32:14, 28:16, 32:11).

Rungtynes abi komandos pradėjo lygiai, tačiau svečiai labai greitai prisirinko pražangų, turėdami vos vieną keitimą buvo priversti saugotis gynyboje, o greitą žaidimą demonstruojantiems „Admos“ krepšininkams tik to ir tereikėjo. Skirtumas antrojo kėlinuko metu augo tiesiog akyse ir komandas netrukus skyrė jau ir daugiau nei dvidešimt taškų. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 55:31.

Po ilgosios pertraukos intrigos nebeliko, skirtumas ir toliau sparčiai augo, „Adma“ varžovus lenkė daugiau nei dvigubai, o rungtynėms grožio suteikė galingi Justino Kalnučio dėjimai. Šeimininkams nesunkiai pavyko pasiekti ir šimto taškų ribą, o susitikimas baigėsi triuškinama „Admos“ pergale, rezultatu 115:58.

Darijus Jagminas („Adma“):

„pasispaudėm, pagreitinom žaidimą ir tai leido pasiekti pergalę“.

„Adma“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:25 val.)„Adma“ pasiekė pergalę įspūdingai sutriuškinę „Alainos“ krepšininkus (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:31 val.)„Adma“ vos išsagojo pergalę savo rankose (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:23 val.)„Adma“ iškovojo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 20:31 val.)„Adma“ lengvai susitvarkė su Elektrėnų ekipa (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:03 val.)„Adma“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Vilmista“ atkrintamosiose varžybose startavo pergale (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)„Adma“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Džinsų Sklepą“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 20:46 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Promatik“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:58 val.)