Kelių priežiūra vs Raben Lietuva (100:57)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 14 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Kelių priežiūra“ lengva pergale pradėjo sezoną prieš „Raben Lietuva“ (100:57)

2019 spalio 15 d., Antradienis, 13:56 val., peržiūros: 861

2019 spalio 14 d., Pirmadienį, Lietuvos sporto universiteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių startas, kuriame susitiko šeimininkai „Kelių priežiūra“ ir svečiai „Raben Lietuva“.

Rungtynes abi komandos pradėjo dviem taikliais tolimais metimais (8:8), visgi po K. Janonio inicijuoto spurto šeimininkai pirmąjį ketvirtį užbaigė tūrėdami 8 taškų pranašumą (20:12).

Antrąjame kėlinyje svečių komandai niekaip nesisekė apsiginti nuo greitų „Kelių priežiūra“ komandos atakų, todėl skirtumas tik didėjo ir prieš ilgąją pertrauką svečiai tūrėjo 19 taškų deficitą (42:23).

Trečiąjį ketvirtį šeimininkai dar labiau įsimėtė ir penkis tolimus metimus pataikę jie tik dar labiau padidino atotrūkį (70:40). Tai lėmė, kad ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumai. Rungtynes „Kelių priežiūra“ užbaigė pataikydami 6 tolimus metimus iš eilės kas leido pelnyti ir šimtąjį tašką ir švęsti pergalę rezultatu (100:57 (20:12, 22:11, 28:17, 30:17)

„Kelių priežiūra“ komandos žaidėjas D.Christauskas:

Komanda nuo pat pradžių buvo degė noru laimėti, surinktas geras jaunimas kuris gerai bėgo į greitą puolimą, kas senesniems komandos žaidėjams buvo sunkiau, tas ir leido iškovoti pergalę.

„Kelių priežiūra“ lengvai nugalėjo „Omega“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Kelių priežiūra“ apturėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš „Nemunas“ (88:40) (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 09:02 val.)„Kelių priežiūra“ neprilygo „Plastena“ (64:87) (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kelių priežiūra“ nepasigailėjo „Telia“ ekipos (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Kelių priežiūra“ po atkaklios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Telia“ pergalė prieš „Raben Lietuva“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:23 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)Paskutinių atakų trileryje ‒ „Kelių priežiūros“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Kelių priežiūra“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdami „Nemuną“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 19:30 val.)