Plastena vs Omega (118:90)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 25 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Omegą“

2019 lapkričio 25 d., Pirmadienis, 21:49 val., peržiūros: 895

PirmadienįGarliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ rungtynės, kuriose susitiko „Plastena“ ( 5/0) ir „Omega“ ( 1/2).

Rungtynės prasidėjo „Plastenos“ nuostabiu puolimu prieš varžovus ir įpusėjus kėlinukui šeimininkai buvo pelnę 22 taškus ( 22:9). „Omega“ sugebėjo susitvarkyti su savo gynyba bei puolimu, kur kėlinuko pabaigoje sugebėjo sušvelninti skirtumą iki keturių taškų ( 25:21). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko kieta kova ir komandas skyrė tik vienas taškas. Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje „Plastena“ surengė spurtą ir per keletą minučių atstatė dviženklį skirtumą – 56:45.

Po ilgosios pertraukos „Omega“ vėl lipo varžovams ant kulnų, tačiau „Plastena“ gelbėjosi tolimais ir atstatė turėtą pranašumą ( 79:69). Lemiamame kėlinyje „Omega“ subyrėjo, o aikštelės šeimininkai klaidas vertė greitomis atakomis ir sužaidus dvi minutes komandas jau skyrė 21 taškas. Per likusį laiką „Plastena“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 118:90 (25:21, 31:24, 23:24, 39:21)

Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Omega“ šventė lengvą pergalę prieš „Telia“ krepšininkus (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:16 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įrodė pranašumą prieš „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Hidraulinių sistemų“ TRIO nukalė pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:26 val.)Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“ (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:22 val.)Emocijų kupinose rungtynėse ‒ „Omegos“ pergalė prieš „TransUnion“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Plastena“ dar kartą sutriuškino „Nemuno“ ekipą (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)„Nemunas“ patyrė dar vieną triuškinantį pralaimėjimą prieš „Omegą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Plastenai“ nepavyko pasipriešinti „Vilmistai“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 20:52 val.)„Plastena“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę prieš „Telia“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:40 val.)