Menų kambarys & BC „Rhino“ vs Promatik (67:70)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Promatik“ paskutinių minučių dramoje palaužė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą

2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 20:33 val., peržiūros: 744

Trečiadienį, sausio 29 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp Menų kambarys & BC „Rhino“ (5-8) ir „Promatik“ (4-8) ekipų.

Rungtynes puikiai pradėjo Menų kambarys & BC „Rhino“, kurie po antro V. Kamarūno tritaškio įgijo dviženklį pranašumą 15:3. Į tai „Promatik“ atsakė spurtu 0:10, kas leido po pirmo kėlinio atsilikinėti tik 19:16.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtuodami ir jam įpusėjus vėl atstatė dviženklį pranašumą 30:20. Bet tada R.Sadauskas pataikė du tritaškius, baudų metimus sumetė N.Aleknavičius ir „Promatik“ vėl kiek priartėjo – 35:30.

Trečiajame kėlinyje po R. Petrolio tritaškio svečiai pirmą kartą išsiveržė į priekį – 35:37. Į tai D.Didžiūnas atsakė dviem tritaškiais metimais, bet N. Aleknavičiaus ir R. Sadausko metimai kėlinio pabaigoje leido po trijų kėlinių svečiams būti priekyje minimalia persvara – 50:51.

„Promatik“ lemiamame kėlinyje labai greitai nutolo iki 55:64. Bet dviem tritaškiais Menų kambarys & BC „Rhino“ iškart kirpo savo deficitą iki trijų taškų. Tada N.Aleknavičius vėl padidino svečių pranašumą iki šešių. Keli taiklūs V. Kamarūno metimai dar sumažino šeimininkų deficitą iki minimumo, bet paskutinė jų netiksli ataka atnešė pergalę „Promatik“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 67:70 (19:16, 16:14, 15:21, 17:19).

A.Rimavičius („Promatik“):

„mes turėjome ūgio pranašumą, bet jo visiškai neišnaudojome dėl salės keistų matmenų. Nesuprantu, kodėl šioje salėje žaidžiamos varžybos. O šiaip noriu pagirti varžovus už kovingumą, geros varžybos, mes nebuvome susikaupę, tai taip ir gavosi.“

„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai nugalėjo „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Adma“ iškovojo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 20:31 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Artstone“ nesunkiai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)Atkaklioje kovoje triumfao „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 22 d., penktadienis, 20:26 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino” lengvai įveikė „Alaina“ ekipą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:22 val.)Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambarys & BC „Rhino“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 22:05 val.)R. Rainio sezono rungtynėse Menų kambarys & BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Džinsų sklepas“ ekipos pranašumą (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino“ patiesė „Alaina“ ir įsirašė antrąją pergalę (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 20:34 val.)Atkakliose rungtynėse išlošė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:54 val.)