Promatik vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (81:75)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Permainingose rungtynėse triumfavo „Promatik“

2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 21:40 val., peržiūros: 857

Lapkričio 5 dieną 20:15 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Promatik“ (šeimininkai) ir „Menų kambarys & BC “Rhino“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 81:75 (20:8, 25:26, 16:20, 20:21).

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo šeimininkų komandai. Šie per kiek daugiau nei pusę kėlinio sumetė varžovams 14 taškų, kai svečiai sugebėjo atsakyti vos dviem tolimais metimais. Po pirmo kėlinio rezultatu 20:8 pirmauja „Promatik“. Antrajame kėlinyje svečiams pavyko susikaupti ir pagerinti savo puolimą. Pirmajame kėlinyje vos 8 taškus sukrapštę, antrajame primėtė net 26 taškus. Tačiau gynyboje dar trūko susikaupimo ir kėlinį „Menų kambarys & BC “Rhino“ laimėjo tik vienu tašku. Po dviejų kėlinių pirmauja „Promatik“ rezultatu 45:34.

Trečiajame kėlinyje aikštelėje pradėjo jaustis įtampa. Visą kėlinį „Menų kambarys & BC “Rhino“ stengėsi pasivyti varžovus, tačiau komandos vis apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir šeimininkams pavykdavo išsaugoti pranašumą. Iki kėlinio galo svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (61:54). Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Menų kambarys & BC “Rhino“ komandai pavyko spurtuoti ir pasivyti varžovus. Toliau likusį kėlinio laiką komandos kovėsi taškas į tašką. Didžiausia rungtynių intriga vyko ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Likus vienai minutei švieslentėje dar degė lygus rezultatas, tačiau per dvi sėkmingas atakas be atsako „Promatik“ įgijo 5 taškų pranašumą ir iššsaugojo jį iki rungtynių pabaigos. Pergalę šventė „Promatik“ rezultatu 81:75.

“Promatik“ komandos treneris A.Rimavičius: „Kol kas žaidžiam permainingai, pirmose rungtynėse -40, antrose +40, šiandien taip pat be galvų bėgiojom, todėl ir neišsaugojom pranašumo. Žinojome, kad esame geresni, todėl rungtynių pabaigoje liko tai tik įrodyti."

Rezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Adma“ (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 20:54 val.)Po permainingos kovos Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Promatik“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:00 val.)„Artsone“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Promatik“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:34 val.)Atkakliose rungtynėse išlošė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Alainai“ pirmosios pergalės dar teks palaukti ‒ pralaimėta ir „Promatik“ (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:36 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Promatik“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:32 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Promatik“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:58 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Promatik“ pranašumą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:20 val.)Reto nerezultatyvumo rungtynėse „Promatik“ pergalė prieš „Rimo&Patikima linija“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 00:39 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Promatik“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)