Telia vs Hidraulinės sistemos (68:79)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 13 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa

2020 vasario 13 d., Ketvirtadienis, 21:42 val., peržiūros: 899

Ketvirtadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Telia“ ir „Hidraulinės sistemos“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau „Hidraulinės sistemos“ pradėjo tolti nuo varžovų, o „Telia“ sugebėjo tik kėlinuko pabaigoje padidinti taškų kraitį ( 9:17). Antrame kėlinyje „Telia“ ėmė lipti varžovams ant kulnų ir svečiai buvo priversti stabdyti žaidimą minutės pertraukėle. Per likusį laiką „Telia“ toliau nestabdė apsukų, kur skirtumas ištirpo iki minimalaus – 35:36.

Šeimininkai puikiai užbaigė antrą kėlinuką, tačiau po ilgosios pertraukos tik šeštą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus. Vis dėlto, „Hidraulinės sistemos“ niekaip neatitrūko nuo varžov, kur pastoviai jautė kvėpavimą į nugarą ( 47:51).Lemiamą kėlinuką „Telia“ pradėjo kaip iš natų ir pavyko persversti rezultatą į savas rankas ( 54:53). Toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „Hidraulinės sistemos“ susigrąžino inciatyvą į savas rankas, kur teko pavargti dėl pergalės. Galutinis rezultatas – 68:79 (9:17, 26:19, 12:15, 21:28)

„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Artilerijos batalionu“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo „Kelių priežiūra“ ekipai su kaupu (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko „TransUnion“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Omega“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 01:03 val.)Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Nemuną“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)Antroje pusėje atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Telia“ ekipą (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ ekipos tolimi metimai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ krepšininkus (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:03 val.)„Hidraulinių sistemų“ TRIO nukalė pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:26 val.)