Ryterna vs TransUnion (97:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 10 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ ekipą

2019 gruodžio 10 d., Antradienis, 21:58 val., peržiūros: 1015

Antradienį Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenubių rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna“ ir „TransUnion“.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkų spurtu ir „TransUnion“ ekipos treneris greitai sureagavo minutės pertraukėle ( 10:3). „Ryterna“ toliau išnaudojo savo aukštaūgius ir susikrovė dviženklį pranašumą ( 26:16). Antrame kėlinyje šeimininkai demonstravo puikų pataikymą iš tolimos distancijos ir sugebėjo pasiekti 18 taškų pranašumą, tačiau „TransUnion“ ekipos narys, A.Rimas, tempė komandą ant pečių, kur skirtumas ištirpo perpus. Per likusį laiką „Ryterna“ sugebėjo atstatyti turėtą pranašumą – 53:34

Po ilgosios pertraukos „Ryterna“ toliau nestabdė apsukų, o L.Piliponis dėl techninės ir nesportinės pražangos buvo priverstas palikti aikštelę anksčiau laiko. Vis dėlto, „TransUnion“ nepasinaudojo skyle tiek gynyboje, tiek puolime ( 76:51). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. Negausiai susirinkusi „Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš varžovus, rezultatu – 97:69.

Po laimėtų rungtynių „Ryternos“ ekipos treneris, V.Grinis, kalbėjo:

„ Eilinę pergalę nulėmė puikus veteranų įsijungimas į rungtynes“

„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Hidraulinių sistemų“ penketuką (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vilmistos“ krepšininkus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:05 val.)Tik po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Ryterna“ gana lengvai susitvarkė su „Cramo“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Ryternos“ volas pervažiavo ir „Vilmistos“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 19:30 val.)„Raben Lietuva“ turėjo pripažinti „TransUnion“ ekipos pranašumą (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:30 val.)Įmonių lygoje: „Kelių priežiūra“ įveikė „TransUnion“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „TransUnion“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:33 val.)