Ulmas vs Freda (62:88)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Freda“ pratęsė „Ulmo“ pralaimėjimų seriją iki septynių

2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 19:01 val., peržiūros: 948

Trečiadienį, lapkričio 27 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Ulmo“ (0-6) ir „Fredos“ (2-2) ekipų.

Rungtynes dideliu tempu pradėję „Fredos“ krepšininkai neprailgo susikrauti dviženklę persvarą, vien V.Janušonis sumetė dvyliką taškų, o svečiai pasibaigus pirmajam kėliniui buvo priekyje 14:31.

Antrąjį kėlinį jau „Ulmo“ ekipa pradėjo spurtu ir po trijų taiklių tolimų metimų priartėjo iki 27:34. Bet į šį spurtą „Fredą“ sureagavo taip pat trimis tolimais šūviais, o po antrojo kėlinio vėl pirmavo dviženkliu pranašumu 35:47.

Trečiasis kėlinys prasidėjo V. Janušonio dėjimu iš viršaus, po kurio svečiai spurtavo ir įpusėjus kėliniui jau buvo nutolę 43:62. Ir toliau rungtynių iniciatyvą savo rankose laikę „Fredos“ krepšininkai po trijų kėlinių pirmavo 49:71.

Ketvirtajame kėlinuke svečiams pavyko dar labiau įtvirtinti savo pranašumą, o „Ulmui“ pirmosios pergalės dar teks palaukti. Galutinis šio susitikimo rezultatas 62:88 (14:31, 21:16, 14:24, 13:17).

„Freda“ privertė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus patirti antrą pralaimėjimą sezone (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)„Freda“ nepasigailėjo „Festo“ komandos (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmas“ krepšininkus (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Remza“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Coca-Cola“ lengvai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 18:47 val.)„Freda“ po atkaklios kovos įveikė „Cramo“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Freda“ ekipos greitas žaidimas nepaliko vilčių „Ulmas“ krepšininkams (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Freda“ lengvai patiesė „Plastena“ ir žais Mažosios taurės finale (2020 spalio 01 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)