Vėjų linija & Garliavos duona vs Promatik (66:89)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“

2020 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 20:49 val., peržiūros: 1000

Ketvirtadieni, vasario 27 diena. Kauno "Energijos“ sporto salėje įvyko Įmonių lygos, B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Vėjų linija & Garliavos duona“ duona bei svečių- „Promatik“. Gerą pataikymą bei greitą žaidimą demonstravę šeimininkai, šventė įtikinamą pergalę, rezultatu: 66:89 (11:30, 30:16, 14:25, 11:18)

Pirmas kėlinys prasidėjo „Promatik“ komandos spurtu . Geras tritaškių(56%) bei dvitaškių(63%) pataikymas, leido svečiams po pirmųjų dešimties minučių turėti dviženklį pranašumą: 11:30. Antrajame kėlinyje puikus L. Varno žaidimas puolime(18 tšk), leido šeimininkams grįžti į rungtynes. Rezultatas po antrojo kėlinio: 41:48.

Trečiajame kėlinyje, „Promatik“ pasinaudoję varžovų klaidomis, pelnydavo greitus taškus. Gerai realivazę gautas progas, svečiai vėl nutolo „Vėjų linija & Garliavos duona“. Rezultatas po trečiojo kėlinio: 55:71. Ketvirtajame kėlinyje, svečiai kontroliavo rungtynes, greitas žaidimas bei taiklūs dvitaškiaii neleido varžovams prisivyti. Galutinis rungtynių rezultatas: 66:89.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai :

„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ pervažiavo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (110:56) (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatic“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:27 val.)Pirmose sezono rungtynėse pranašesni buvo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 20:46 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Kaunas Metal“ užbaigė „Vėjų linija & Garliavos duona” komandos sezoną (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai peržengė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos barjerą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:25 val.)