Ryterna vs Vilmista (101:53)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vilmistos“ krepšininkus

2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 23:05 val., peržiūros: 979

Lapkričio 6-ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje vyko įmonių lygos pirmojo etapo reguliariosios rungtynės, kuriose „Vilmista“ susitiko su „Ryternos“ ekipa. Pastaroji nesunkiai įveikė „Vilmistos“ krepšininkus rezultatu 101:53 (24:7, 27:13, 22:15, 28:18)

„Ryternos“ komanda nuo pat pirmųjų minučių supančiojo varžovus gynyboje – per pirmąjį kėlinį leido įmesti vos 7 taškus . Prie puikaus kėlinio prisidėjo ir Stepo Butauto 9 taškai per kėlinį, kuris šiose rungtynėse tiesiog siautėjo varžovų aikštės pusėje. Įpusėjus antrajam kėliniui rungtynių eiga nepasikeitė, o skirtumas tik didėjo (39:13). Deja, bet antroje rungtynių pusėje „Vilmistos“ krepšininkai nesugebėjo labiau pasipriešinti varžovams. Skurdus pataikymas ir beveik dvigubai pralaimėta kova po krepšiu tapo pagrindiniais pralaimėjimo aspektais.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ ekipą (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:58 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Hidraulinių sistemų“ penketuką (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)Įmonių lygoje: „Ryterna“ nušlavė „Nemunas“ krepšininkus (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 19:41 val.)„Ryternos“ volas pervažiavo ir „Vilmistos“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 19:30 val.)„Ryterna“ gana lengvai susitvarkė su „Cramo“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ ekipos tolimi metimai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ krepšininkus (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:03 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Vilmista“ po sunkios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)