Tiki & ITAB vs Freda (76:91)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 07 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Freda“ įrodė savo pranašumą prieš „Tiki & ITAB“ krepšininkus

2020 vasario 07 d., Penktadienis, 22:51 val., peržiūros: 893

Vasario 7 dieną, 20:15 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Tiki & ITAB“ (šeimininkai) ir „Freda’ (svečiai). Nors rungtynių pirmoje pusėje komandos žaidė gana lygiai, tačiau po ilgosios pertraukos „Freda“ nutolo, susikrovė solidų pranašumą ir užtvirtino savo pergalę 76:91 (19:17, 17:26, 20:29, 20:19).

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, tačiau „Tiki & ITAB“ gerai kovojo dėl kamuolių, kartojo savo netaiklius metimus ir kelios tritaškių serijos leido išlikti rungtynėse. Antrojo ketvirčio metu V. Janušonio vedami „Fredos“ krepšininkai nutolo per dviženklį atstumą, bet „Tiki & ITAB“ vis atsakydavo tolimais metimais ir prasidedant ilgajai pertraukai kiek sumažino savo atsilikimą 36:43.

Antroje rungtynių dalyje „Freda“ padidino savo tempą, komanda surengė ne vieną greitą ataką, o skirtumas pasiekė 20 taškų ribą. Intrigos netrukus nebeliko, komandoms jau reikėjo tiesiog sutvarkyti formalumus, daugiau pasireikšti gavo svečių atsarginiai žaidėjai, o rungtynės baigėsi užtikrinta „Fredos“ pergale, rezultatu 76:91.

Martynas Gailiūnas („Freda“):

„eilinį kartą Vytautas Janušonis ištempia komandą į pergalę“

Ketvirtame ketvertyje „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Remzą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:29 val.)„Cramo“ turėjo vargo su „Tiki & ITAB“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:00 val.)Atkaklioje kovoje „Freda“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Freda“ ekipos greitas žaidimas nepaliko vilčių „Ulmas“ krepšininkams (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Freda“ pratęsė „Ulmo“ pralaimėjimų seriją iki septynių (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:01 val.)„Festo“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Fredą“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Tiki & ITAB“ ir užsitikrino pirmą vietą grupėje (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:18 val.)„Freda“ privertė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus patirti antrą pralaimėjimą sezone (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)