Telia vs Omega (59:88)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Omega“ šventė lengvą pergalę prieš „Telia“ krepšininkus

2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 22:16 val., peržiūros: 801

Trečiadienį, kovo 4 diena, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Telia“ bei svečių- „Omega“.Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 59:88 (13:22, 18:13, 12:21, 16:32).

Pirmas kėlinys prasidėjo „Omegos“ komandos spurtu. „Telia“ sunkiai sekėsi realizuoti metimus iš tritaškio zonos. Tuo pasinaudoję svečiai gerai surasdavo laisvus žmones bei įsiveržė į priekį 17:2. Įpusėjus pirmam kėliniui šeimininkai realizavo savo pirmąjį tritaškį bei pradėjo vytis varžovus. rezultatas po pirmojo kėlinio- 13:22. Antrajame kėlinyje svečiai vis laikė dviženklę persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje fantastiškas M. Maslennikovo tritaškis leido sumažinti skirtumą tapr komandų ik keturiu taškų. Rezultatas po antrojo kėlinio- 31:35.

Trečiajame kėlinyje svečiai vėl pabėgo. E. Karpavičiaus bei J. Keršio puolimo duetas leido svečiams po trečiojo kėlinio turėti trylikos taškų pranašumą- 43:56. Ketvirtajame kėlinyje „Omega“ ir toliau didino savo pranašumą greitu puolimu bei taikliais tritaškiais. Galutinis rungtynių rezultatas- 59:88.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Antroje pusėje atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Telia“ ekipą (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 18:27 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:49 val.)„TransUnion“ šventė sunkią pergalę prieš „Telia“ (64:59) (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:08 val.)Emocijų kupinose rungtynėse ‒ „Omegos“ pergalė prieš „TransUnion“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:43 val.)Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“ (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Plastena“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę prieš „Telia“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Telia“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)„Hidraulinių sistemų“ TRIO nukalė pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Artilerijos batalionas“ antroje rungtynių pusėje prabudo ir iškovojo pergalę (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:25 val.)