Menų kambarys & BC „Rhino“ vs Artstone (43:95)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 20 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Artstone“ nesunkiai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“

2020 sausio 20 d., Pirmadienis, 21:47 val., peržiūros: 984

Sausio 20 dieną 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Menų kambarys & BC „Rhino“ (šeimininkai) ir „Artstone“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 43:95 (4:30, 7:20, 20:20, 12:25).

Pirmasis kėlinys gerokai sėkmingesnis buvo „Artstone“ komandai. Geležiniais gniaužtais suvaržyti šeimininkai negalėjo nieko padaryti puolime, o gynyboje taip pat trūko meistriškumo. Po pirmo kėlinio rezultatu 4:30. Antrajame kėlinyje situacija aikštelėje mažai keitėsi. „Artstone“ komanda toliau dominavo abiejose aikštelės pusėse. Po dviejų kėlinių priekyje „Artstone“ rezultatu 11:50.

Trečiajame kėlinyje „Menų kambarys & BC „Rhino“ šiek atsigavo ir sužaidė kėlinį gerokai geriau negu du pirmus kėlinius. Šeimininkams pavyko surinkti 20 taškų per kėlinį, tiek pat kiek varžovai, todėl skirtumas tarp komandų po trečio kėlinio liko tos pats kaip ir prieš kėlinį 31:70. Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai. Svečiai stengėsi pasiekti 100 taškų ribą, o šeimininkai savo ruožtu stengėsi sužaisti kuo geresniu rezultatu. Pergalę šventė „Artstone“ rezultatu 43:95.

“Artstone“ komandos treneris M. Karpavičius: „Geriau pataikėme, mažiau praleidome taškų ir laimėjom. Tikimės išeiti į playoff’us.“

„Arststone“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai nugalėjo „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Adma“ iškovojo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 20:31 val.)Atkakliose rungtynėse išlošė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:54 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:31 val.)Atkaklioje kovoje triumfao „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 22 d., penktadienis, 20:26 val.)„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.)„Promatik“ paskutinių minučių dramoje palaužė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 20:33 val.)„Artstone“ atsitiesė po pralaimėjimo praėjusiame ture ir įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)