Ryterna vs Raben Lietuva (92:34)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą

2019 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 19:21 val., peržiūros: 1164

Trečiadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna“ ir svečių teisėmis atvykę „Raben Lietuva“.

Rungtynės prasidėjo „Ryternos“ tritaškiais metimais, kur pirmą kėlinuką pusę vien tolimais metimais rinko taškus. „Raben Lietuva“ toliau strigo tiek puolime, tiek gynyboje ir buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 18:2).Per likusį laiką „Raben Lietuva“ sugebėjo sukrapštyti tik keturis taškus ir komandas skyrė 21 taškas ( 25:4). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito. „Ryterna“ toliau įrodinėjo savo pranašumą, o svečiai niekaip neatrado savojo žaidimo. Rezultatas po dviejų kėlinių – 45:7.

Po ilgosios pertraukos toliau su kiekviena minute pranašumas tik didėjo. „Ryterna“ visus taškus į vietą sudėliojo pirmoje rungtynių ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 92:34 (25:4, 20:3, 22:11, 25:16)

„Plastena“ be didesnio vargo įveikė „Raben Lietuva“ ekipą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Omega“ tris kėlinius vargo su „Raben Lietuva“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ ekipą (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:58 val.)„Kelių priežiūra“ lengva pergale pradėjo sezoną prieš „Raben Lietuva“ (100:57) (2019 spalio 15 d., antradienis, 13:56 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūros“ ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Ryterna“ sutvarkė formalumus prieš „Nemuną“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 19:15 val.)„TransUnion“ laimėjo pirmą kartą ir paliko „Raben Lietuva“ be pergalių (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:39 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Telia“ pergalė prieš „Raben Lietuva“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:23 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hidraulinės sistemos“ įrodė pranašumą prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:53 val.)