Lemora & Minaltra & Deirama vs Freda (62:79)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 21 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Freda“ privertė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus patirti antrą pralaimėjimą sezone

2020 sausio 21 d., Antradienis, 22:45 val., peržiūros: 973

Antradienį, sausio 21 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Lemora & Minaltra & Deirama“ (7-1) ir „Freda“ (5-5) ekipų.

Rungtynes L.Damušis pradėjo pataikytais keturiais tolimais metimais, po kurių „Lemora & Minaltra & Deirama“ pirmavo 14:8. Į tai „Freda“ atsakė rezultatyviu A. Dabožinsko žaidimu, kuris leido svečiams priartėti per vieną metimą – 22:20.

Antrame kėlinyje V.Janušonis taikliais metimais iš vidutinio nuotolio patraukė svečius į priekį, o „Freda“ įpusėjus susitikimui pirmavo 35:38.

Trečiame kėlinyje, pasinaudojusi varžovų klaidomis, „Freda“ nutolo iki 37:44. Bet tada „Lemora & Minaltra & Deirama“ atsitiesė ir pasivijo varžovus. Po trijų kėlinių – 54:56.

Ketvirtame kėlinyje po dviejų tolimų M. Gailiūno tritaškių „Freda“ šovė į priekį ir įgijo dviženklę persvarą – 59:69. Po šio svečių spurto „Lemora & Minaltra & Deirama“ jau nebeatsigavo, prasileido dar 10 taškų ir patyrė antrą nesėkmę šiame sezone. Galutinis susitikimo rezultatas 62:79 (22:20, 13:18, 19:18, 8:23).

M.Gailiūnas („Freda“)

„Laimėjo stipresnė komanda.“

„Artstone“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Glasma Service“ nugalėjo „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipos penketuką (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 20:30 val.)Po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:55 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)„Freda“ pratęsė „Ulmo“ pralaimėjimų seriją iki septynių (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:01 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)Visas rungtynes išlaikę pranašumą „Lemora & Minaltra & Deirama“ įsirašė pergalę prieš „Freda“ (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:23 val.)Daug antrų šansų susikūrusi „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Ryterna“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Po atkaklios kovos „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Omega” ekipą ir iškovojo 3 vietą (2020 spalio 03 d., šeštadienis, 21:02 val.)