Omega vs Vilmista (51:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 20 d., Pirmadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą

2020 sausio 20 d., Pirmadienis, 20:37 val., peržiūros: 853

Pirmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir „Vilmista“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Likus dviems minutėms „Vilmista“ surengė sėkmingą atkarpą, kur atitrūko nuo varžovų ( 11:16). Antrame kėlinyje „Omega“ toliau neatrado priešnuodžio prieš varžovų gynybą, o „Vilmista“ be problemų rinko taškus ( 11:24). Šeimininkai pirmuosius taškus pelnė tik šeštą žaidimo minutę ir besibaigiant kėlinukui komandas skyrė 16 taškų – 19:35

Po ilgosios pertraukos „Omega“ pavyko sužaisti lygiai su varžovais ir laimėti kėlinuką vienu tašku ( 35:50). Lemiamame kėlinyje „Omega“ kilo į šturmą, tačiau „Vilmista": greitai sureagavo į varžovų spurtą ir atstatė turėtą pranašumą. „Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 51:69 (11:16, 8:19, 16:15, 16:19)

„Džinsų sklepas“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2020 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 20:45 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Ryternos“ volas pervažiavo ir „Vilmistos“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 19:30 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Nemunas“ neturėjo jokių šansų prieš „Vilmista“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:29 val.)„Plastenai“ nepavyko pasipriešinti „Vilmistai“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 20:52 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Artilerijos bataliono“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:09 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vilmistos“ krepšininkus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Kelių priežiūra“ vos neprisižaidė prieš tik penkiese susirinkusius „Vilmistos“ atstovus (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Omega“ su kaupu atsirevanšavo „Plastena“ ekipai (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 20:41 val.)