Ryterna vs Remza (88:77)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 rugsėjo 24 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Permainingose rungtynėse pergalę šventė „Ryterna“

2020 rugsėjo 24 d., Ketvirtadienis, 22:04 val., peržiūros: 763

Rugsėjo 24 dieną, 20:45 valandą, Kauno Technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Ryterna“ ir svečiai „Remza”. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:77 (17:15, 26:24, 25:21, 20:17).

Rungtynės prasidėjo gan ramiai, nei viena komanda nepuolė bėgiot be reikalo. „Remza“ komanda turėjo aiškią ūgio ir svorio persvarą baudos aikštelėje, tad „Ryternai“ teko ieškoti sprendimų, kaip apsiginti bei užpulti prieš aukštesnius varžovus. Tačiau šeimininkai puikiai apsiėjo ir be baudos aikštelės. 4 Stepo Butauto bei vienas Emilio Kuzabavičiaus tolimas metimas leido „ryternai“ pirmauti po pirmo kėlinio rezultatu 17:15. Antrasis kėlinys klostėsi panašiai. Abi komandos naudojosi savo stipriosiomis pusėmis ir skirtumas tarp komandų beveik nesikeitė. Didžiausias skirtumas tarp komandų buvo 6 taškai ir po dviejų kėlinių priekyje vis dar „Ryterna“
nežymiu, keturių taškų skirtumu 43:39.

Trečiasis ketvirtis buvo šiek tiek įvairesnis nei pirma rungtynių pusė. Dar kėlinio pradžioje šeimininkais surengė mini spurtą ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse įgijo dviženklę persvarą. Tačiau „Remza“ nesiruošė lengvai pasiduoti ir per pusę kėlinio vedami Ž. Zakraso tolimais metimais rezultatą išlygino. Tačiau antroje kėlinio pusėje svečiai pavargo ir baudos aikštelėje atsirado daugiau laisvumo. Tuo pasinaudoję „Ryterna“ gynėjai ėmė nardyti po krepšiu ir iki kėlinio galo susigrąžino 8 taškų pranašumą 68:60. Lemiamas ketvirtis taip pat buvo permainingas. Nuo kėlinio pradžios „Remzai“ pavyko prisivyti varžovus ir grąžinti intrigą varžybose. Tačiau ilgai laikytis nepajėgė ir "Ryterna" greitomis atakomis vėl susikrovė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 88:77.

"Remza" komandos treneris Žilvinas Zakrasas: "Leidome varžovams laimėti, nes nenorėjome sugadinti ketvirtadienio vakaro. Ypatingai to norėjo P.Stasiulionis"

"Ryterna" komandos treneris Vygintas Grinis: "Prieš rungtynes žinojome apie varžovų pagrindinę žvaigždę P. Stasiulionį, kuris turėjo didelį ego tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Tad daug negalvoję leidome jam daryti viską, ką nori, tačiau eliminavom kitus žaidėjus ir rizika pasiteisino."

Žilvinas Zakrasas

„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)Košmariškai puolime atrodę „Hidraulinės sistemos“ nepasipriešino „Ryternai“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 19:38 val.)„Remza“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Cramo“ krepšininkus (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 21:27 val.)Po permainingos kovos „Ryterna“ nugalėjo „Kelių priežiūrą“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“ (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 21:49 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kaunas Metal“ lengvai įveikė „Remzą“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:38 val.)Įnirtingame mače „Coca-Cola“ komandos pergalė prieš „Remzą“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Remza“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Remza“ pasiekė pergalę tik po pratęsimo (2020 rugsėjo 16 d., trečiadienis, 22:13 val.)