Rimo & Patikima linija vs Džinsų sklepas (47:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Džinsų sklepas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“

2019 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 18:24 val., peržiūros: 933

Sekmadienį Garliavos Jonučių gimnazijos sprorto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Rimo & Patikima linija“ ir „Džinsų sklepas“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Daugiau vyravo gynybinis krepšinis nei puolimas, tačiau „Rimo & Patikima linija“ buvo vienu žingsniu priekyje ir tik ketvirčio pabaigoje svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą ( 13:13). Antrame kėlinyje toliau vyko atkakli kova tarp varžovų, tačiau po truputį pradėjo ryškėti „Džinsų sklepo“ pranašumas, kur keletas greitų atakų puolime ir puikios atkarpos gynyboje, leido įgyti dviženklį pranašumą – 21:34.

Po ilgosios pertraukos „Rimo & Patikima linija“ nežadėjo taip lengvai nusileisti ir su kiekviena minute pradėjo mažinti pranašumą ( 36:45). Vis dėlto, „Džinsų sklepas“ greitai viską atsakė į vietas, kur uraganiniu puolimu nušlavė varžovus ir pasiekė rekordinį pranašumą ( 38:57). Lemiamame kėlinyje „Džinsų sklepas“ toliau išlaikė stabilų žaidimą ir be didesnio vargo išlaikė turėtą atotrūkį bei iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 47:67 (13:13, 8:21, 17:23, 9:10)

„Dakra ‒ Košmaras“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Džinsų sklepas“ iškovojo pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Džinsų sklepas“ pasiekė triuškinančią pergalę (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai laimėjo prieš „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Džinsų sklepas“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 15:36 val.)Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambarys & BC „Rhino“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 22:05 val.)Reto nerezultatyvumo rungtynėse „Promatik“ pergalė prieš „Rimo&Patikima linija“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 00:39 val.)Įmonių lygoje: Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę “Elektrėnų Pistolinis“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:41 val.)