Festo vs Coca-Cola (80:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo“ įtikinamai nukovė „Coca-Cola“

2019 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 20:17 val., peržiūros: 922

Gruodžio 22 dieną 19:15 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Festo“ (šeimininkai) ir „Coca-Cola“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 80:62 (17:17, 22:13, 25:19, 16:13).

Pirmajame kėlinyje komandos išbėgo pasiruošusios kovai ir susikaupusios. Visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką ir lyderiaujančios komandos nepavyko išsiaiškinti. Po pirmjo kėlinio reultatas lygus 17:17. Antrojo kėlino pradžioje šeimininkams pavyko surengti spurtą. Trys taiklūs tolimi metimai, bei kelios greitos atakos ir po pusės kėlinio „Festo“ jau turėjo 12 taškų pranašumą. Varžovams teko prašyti minutės pertraukėlės, po kurios Egidijus Kumža smeigia dar vieną tolimą metimą ir dar labiau apsunkina reikalus varžovams. Kėlinuko gale šeimininkai skaudžiai klydo tris kartus paeiliui ir varžovai greitomis atakomis aptirpdė varžovų pranašumą prieš ilgąją pertrauką iki 9 taškų 39:30.

Trečiajame kėlinyje „Coca-Cola“ toliau vargo prieš varžovų tritaškius metimus. Abi komandos puikiai susikurdavo progas metimams, nors gynyba buvo taip pat nebloga, bet viską lėmė taiklumas ir taiklesni kol kas buvo „Festo“ krepšininkai kurie trečiojo kėlinio viduryje turėjo jau 20 taškų persvarą. Po minutinės „Coca-Cola“ pertraukėlės svečiams pavyko atsigauti ir vėl pasinaudojant „Festo“ klaidomis puolime surengti greitas atakas ir mažinti skirtumą. Kėlino gale Egidijus Kumža ir Mantvydas Čiuklys smeigia po dar vieną tolimą metimą ir sugrąžiną komandai solidų 15 taškų pranašumą. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo ramiau nei buvi galima tikėtis. Komandos darė daug klaidų puolime bei prametė daug metimų ir po 7 lemiamo ketvirčio minučių kėlinio rezultatas buvo 5:3. Iki rungtynių pabaigos „Festo“ jau nebeleido varžovams priartėti ir šventė pergalę rezultatu 80:62.

„Festo“ komandos treneris Mantvydas Čiuklys: „Puikiai mėtėm tolimus metimus. Tai padėjo mums atitrūkti nuo varžovų ir laikytis rungtynėse. Sveikinam su šventėmis visą KKL kolektyvą!“

„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai nukovė „Ulmą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 18:54 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmas“ krepšininkus (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Tiki & ITAB“ sudavė netikėtą smūgį „Coca-Colai“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Festo“ pripažino „Kaunas Metal“ pranašumą (50:62) (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Festo“ iškovojo pergalę prieš „Glasma Service“ (56:54) (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Festo“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Fredą“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:28 val.)