Kaunas Metal vs Tiki & ITAB (82:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Kaunas Metal“ rungtynių pabaigoje nukovė „Tiki & ITAB“ (82:69)

2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 22:58 val., peržiūros: 769

2020 sausio 22 d., Trečiadienį, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Kaunas Metal“ ir svečiai „Tiki & ITAB“.

Abi komandos nuo pat rungtynių pradžios demonstravo greitą žaidimą, kas leido pelnyti daug lengvų taškų, tačiau į kėlinio galą porą tolimų „Kaunas Metal“ taiklių metimų padidino persvarą iki 9 taškų (26:17).

Antrąjame kėlinyje abi komandos kiek pristabdė žaidimą, pasipylė daug netaiklių metimų, todėl neivienai komandai nepavyko per daug pakeisti rezultato ir švieslentė prieš ilgąją pertrauką rodė 7 taškų pranašumą svečių komandos naudai (38:31).

Į trečiąjį kėlinį atskubėjo „Tiki & ITAB“ komandos lyderis G.Palinauskas, kas iškarto davė impulsą komandai ir vienu metu net buvo persvertas rungtynių rezultatas (55:56).

Ketvirtajame kėlinyje komandos ir toliau žaidė taškas į tašką, tačiau „Kaunas Metal“ komandos žaidėjai R.Kabašinskas ir N.Sivolovas pataikė po tritaškį metimą, kas leido pabėgti nuo varžovų ir švęsti gan nelengvą pergalę rezultatu 82:69 (26:17, 12:14, 20:26, 24:12).

„Kaunas Metal“ komandos žaidėjas R.Buckus:

Žaidėme labai banguotai, gal nebuvome pilnai susikaupę, bet padarėme išvadas, susikaupėme, įjungėme aukštesnę pavarą ir laimėjome.

„Kaunas Metal“ rungtynių gale palaužė „Cramo“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Kaunas Metal“ nesugebėjo pasipriešinti „Remza“ (58:71) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Cramo“ turėjo vargo su „Tiki & ITAB“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Tiki & ITAB“ pavogė pergalę iš „Ulmo“ (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Kaunas Metal“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:31 val.)„Kaunas Metal“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)