Cramo vs Tiki & ITAB (62:56)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Cramo“ turėjo vargo su „Tiki & ITAB“ ekipa

2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 17:00 val., peržiūros: 828

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Cramo“ ir „Tiki & ITAB“.

Rungtynės prasidėjo „Cramo“ spurtu ir „Tiki & ITAB“ greitai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Antroje ketvirčio pusėje „Tiki & ITAB“ toliau niekaip nepavyko atsidaryti iš tolimos distacijos ir komandas skyrė dviženklis pranašumas ( 21:10). Antrame kėlinyje svečiai susitvarkė su komandos lyderiais gynyboje ir pagaliau atsirišo krepšys iš tolimos distancijos, kur pradėjo mažinti skirtumą. „Cramo“ toliau strigo tiek puolime, tiek gynyboje ir „Tiki & ITAB“ paskutinę minutę išlygino rezultatą. Vis dėlto, D.Balkaus puikus prasiveržimas „Cramo“ paliko su minimalių pranašumu – 31:29.

Po ilgosios pertraukos „Cramo“ įjungė aukštesnę pavarą ir greitai atstatė dviženklį pranašumą ( 42:32). Aikštelės šeimininkai toliau nestabdė apsukų, kur prieš ketvirtą kėlinuką pasiekė rekordinį pranašumą (55:39). Lemiamame kėlinyje „Tiki & ITAB“ kilo į šturmą ir grėsmingai pradėjo mažinti skirtumą, kur šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 55:47). Per likusį laiką „Cramo“ atsilaikė prieš varžovus ir iškovojo pergalę, rezultatu – 62:56 (21:10, 10:19, 24:10, 7:17)

„Freda“ įrodė savo pranašumą prieš „Tiki & ITAB“ krepšininkus (2020 vasario 07 d., penktadienis, 22:51 val.)„Cramo“ išvargo pergalę prieš „Kaunas metal“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:26 val.)Atkaklioje kovoje „Freda“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Cramo“ įtikinamai nugalėjo „Freda“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių pabaigoje nukovė „Tiki & ITAB“ (82:69) (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Cramo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 18:56 val.)„Cramo“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „„Glasma Service“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 16:48 val.)Po atkaklios kovos „Džinsų sklepas“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Tiki & ITAB“ ir užsitikrino pirmą vietą grupėje (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:18 val.)