Vilmista vs Artilerijos batalionas (90:64)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 03 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po krepšiais karaliavusi „Vilmista“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu

2020 vasario 03 d., Pirmadienis, 21:38 val., peržiūros: 825

Pirmadienį, vasario 3 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Vilmista“ (7-6) ir „Artilerijos batalionas“ (4-12) ekipų.

Rungtynių pradžioje U.Veryga dešimčia taškų leido „Artilerijos batalionui“ išsiveržti į priekį 4:13. Tačiau „Vilmista“ greitai atsigavo, surengė kelias greitas rezultatyvias atakas ir po pirmo kėlinio atsilikinėjo vos trimis taškais – 20:23.

Antrajame kėlinuke M.Vilimas dviem taikliais tolimais šūviais išvedė „Vilmistą“ į priekį – 32:28. Vėliau kelis metimus pridėjo P.Juchnevičius, tritaškį pataikė J.Snudaitis ir svečiai nutolo 33:42.

Trečiajame kėlinuke „Vilmista“ karaliavo po krepšiais, dažnai susikurdavo sau antras progas, kas leido po trijų kėlinių būti priekyje 45:68.

Ketvirtame kėlinuke greitos atakos leido šeimininkams išlaikyti susikrautą pranašumą ir laimėti šias rungtynes rezultatu 90:64 (20:23, 22:10, 26:12, 22:19).

J.Snudaitis („Vilmista“):

„praeitas varžybas laimėjome prieš lyderius grupės, tad buvome šiandien susikaupę, nors ir mažai susirinkom. Pradžią truputį paleidom, bet po to susiėmėm ir laimėjom.“

„Vilmista“ sutriuškino „Artilerijos batalioną“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Artilerijos bataliono“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:09 val.)„Ryterna“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Artilerijos batalionas“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 22:05 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Artilerijos batalionu“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Plastena“ užbombardavo „Artilerijos batalionas“ ekipą tolimais metimais (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:39 val.)Super vangiai puolime atrodęs „Artilerijos batalionas“ nepasipriešino „TransUnion“ ekipai (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)Tritaškiais prapliupęs „Artilerijos batalionas“ įveikė „Omegą“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)Įmonių lygos pirmenybėse: įtikinama „Kelių priežiūra“ pergalė prieš “Artilerijos batalionas“krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:56 val.)Tik paskutinėmis minutėmis „Vilmista“ įveikė „Omegos“ ekipą (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 20:15 val.)Po atkaklios kovos „Artilerijos batalionas“ įveikė „Raben Lietuva“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)