Menų kambarys & BC „Rhino“ vs Rimo & Patikima linija (107:104)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 15 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambarys & BC „Rhino“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą

2020 sausio 15 d., Trečiadienis, 22:05 val., peržiūros: 726

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Menų kambarys & BC „Rhino“ ir „Rimo & Patikima linija“.

Rungtynės prasidėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ greitomis atakomis ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 12:5). Po pertraukėlės Menų kambarys & BC „Rhino sugebėjo persverti žaidimą į savas rankas ir prieš antrą kėlinuką liko tik minimalus skirtumas ( 18:17). Antrame ketvirtyje „Rimo & Patikima linija“ perėmė iniciatyvą į savas rankas, kur kėlinuką sugebėjo pabaigti su 8 taškų pranašumu – 35:43

Po ilgosios pertraukos M.Šeputis toliau tempė komandą ant pečių ( per trečią kėlinuką pataikė 6 tritaškius metimus), kur išlaikė 2 taškų pranašumą ( 61:59). Lemiamame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir išsiaiškinti nugalėtojui prireikė pratęsimo ( 86:86). Pratęsimo metu komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau pratęsimo gale Menų kambarys & BC „Rhino“ išsigelbėjo ir ištraukė dar vieną pratęsimą ( 98:98). Antrame pratęsime V.Kamarūnas sudėliojo viską į vietas ir Menų kambarys & BC „Rhino“ iškovojo pergalę, rezultatu – 107:104 (18:17, 17:26, 26:16, 25:27, 12:12, 9:6)

„Menų kambarys & BC „Rhino” lengvai įveikė „Alaina“ ekipą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Džinsų sklepas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai laimėjo prieš „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:01 val.)Paskutiniame kėlinyje tritaškių primėtęs Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:18 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 18:16 val.)Reto nerezultatyvumo rungtynėse „Promatik“ pergalė prieš „Rimo&Patikima linija“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 00:39 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)R. Rainio sezono rungtynėse Menų kambarys & BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Džinsų sklepas“ ekipos pranašumą (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Įmonių lygoje: Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę “Elektrėnų Pistolinis“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:41 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)