Glasma Service vs Coca-Cola (65:85)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 23 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų

2019 spalio 23 d., Trečiadienis, 20:19 val., peržiūros: 631

Trečiadienį, spalio 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių” lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Glasma Service“ bei svečių „Coca-Cola“. Pirmoje rungtynių pusėje tarp komandų vyko gana permaininga kova, tačiau trečiojo kėlinio metu svečiai sutvarkė visus reikalus, kuomet šį kėlinį laimėjo triuškinamu skirtumu.

Rungtynės prasidėjo gana nerezultatyviai ir komandos labai strigo puolime, kuomet prametė begalę metimų. Ypatingai sunkiau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie per kiek daugiau nei pusę ketvirčio buvo pelnę vos šešis taškus. Vėliau vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Svečiai sugebėjo išlaikyti už savęs savo varžovus, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:18. Antrojo kėlinuko pradžioje „Glasma Service“ ekipa greitai išlygino rezultatą, o vėliau komandos pradėjo žaisti taškas į tašką, keitėsi sėkmingais išpuoliais, o pirmaujanti komanda taip pat pasikeitė kelis kartus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:34.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Coca-Cola“ pakeitė savo gynybos sistemą ir tai iškart jiems davė vaisių. Sužaidus keturias minutes, jie sugebėjo padidinti savo pranašumą iki aštuonių taškų. Ties tuo šeimininkų problemos nesibaigė, kadangi jie šio ketvirčio metu visiškai subyrėjo gynyboje, o ir puolimas jų nei kiek nepatobulėjo. Nepastebimai, komandas skyrė jau didesnis nei 20-ies taškų skirtumas. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 47:66. Lemiamas ketvirtis teliko tik formalumas ir “Glasma Service” nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams. Galutinis rungtynių rezultatas 65:85.

„Coca-Cola“ supančiojo „Fredos“ veiksmus puolime ir iškovojo lengvoką pergalę (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Coca-Cola“ palaužė „Cramo“ (64:59) (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Coca-Cola“ lengvai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 18:47 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai nukovė „Ulmą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)Įnirtingame mače „Coca-Cola“ komandos pergalė prieš „Remzą“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:56 val.)Permainingose rungtynėse „Coca-Cola“ palaužė „Fredą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Džinsų sklepas“ palaužė „Coca-Cola“ ekipos pasipriešinimą ir žengia toliau (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Glasma Service“ iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Festo“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 20:14 val.)