Lemora & Minaltra & Deirama vs Omega (85:76)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2020 spalio 03 d., Šeštadienis, 19:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Po atkaklios kovos „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Omega” ekipą ir iškovojo 3 vietą

2020 spalio 03 d., Šeštadienis, 21:02 val., peržiūros: 1265

Šeštadienį, spalio 3 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos Didžiosios taurės rungtynės dėl 3 vietos tarp „Lemora & Minaltra & Deirama“ bei „Omega” ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų ekipų žaidimu, tačiau veliau „Omega” ekipą į priekį patraukė taiklūs J. Ramanausko ir G. Naikausko metimai, kurie leido po pirmo kėlinio šiems būti priekyje 16:22.

Antrąjį kėlinuką „Omega” pradėjo spurtu 0:8 ir iškart įgijo dviženklį pranašumą. Visgi, tada L.Damušis pelnė penkis taškus paeiliui ir Lemora & Minaltra & Deirama“ šiek tiek priartėjo. Po dviejų kėlinių – 30:35.

Trečiąjį kėlinį puikiai pradėjo „Lemora & Minaltra & Deirama“, kurie po trijų paeiliui tolimų metimų perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį 45:37. Bet tada puikią atkarpą sužaidė „Omega”, labai greitai persvėrusi rezultatą savo naudai. Visgi, „Lemora & Minaltra & Deirama“ kėlinio pabaigą užbaigė spurtu 10:2 ir po trijų kėlinių pirmavo 57:51.

Lemiamame kėlinyje „Lemora & Minaltra & Deirama“ puikiai atakavo iš žaidimo, kas šiems leido sėkmingai užbaigti rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 85:76 (16:22, 14:13, 27:16, 28:25).

Karolis Valiulis

Daug antrų šansų susikūrusi „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Ryterna“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:55 val.)Po atkaklios kovos „Transunion“ palaužė „Omegą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 08:42 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ dar kartą patiesė „Ulmas“ ekipą, o pastaroji vis dar lieka be pergalių (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 18:44 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Tiki & ITAB“ ir užsitikrino pirmą vietą grupėje (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:18 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” septintukas gana lengvai įveikė „Ulmo“ septintuką (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:06 val.)„Artstone“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:31 val.)