Promatik vs Rimo & Patikima linija (53:48)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 10 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Reto nerezultatyvumo rungtynėse „Promatik“ pergalė prieš „Rimo&Patikima linija“

2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 00:39 val., peržiūros: 761

Gruodžio 10-ąją, 20:15, vyko įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko „Promatik“ bei „Rimo % Patikima linija“. Visas rungtynes pralaiminėjusi „Promatik“ komanda pavogė pergalę iš savo varžovų 53:48 (6:16, 12:10, 12:11, 23:11)

Abiems komandoms nuo pat rungtynių pradžios sunkiai sekėsi pataikyti į krepšį. „Promatik“ komanda per pirmąją rungtynių pusę pataikė tik 3 dvitaškius iš 24 ir tai neleido priartėti prie varžovų. Pastariesiems taip pat sunkiai sekėsi pataikyti, visgi jie laimėjo kovą po krepšiu, pataikė daugiau dvitaškių metimų, todėl įgijo 8 taškų persvarą.

Trečiajame kėlinyje abi komados žaidė banguotai : „Promatik“ sugebėjo išlyginti rezultatą, bet varžovai pataikė kelis metimus iš eilės ir vėl susigrąžino persvarą. Ketvirtasis kėlinys visiškai priklausė „Promatik“ krepšininkams. Pastarieji pasinaudojo varžovų klaidomis, rezultatyviai užbaigdavo greitas atakas ir iškovojo saldžią pergalę.

Rytis Sadauskas po pergalės teigė :

Šiandien mums trūko dviejų pagrindinių žaidėjų, todėl strigo puolimas. Visgi parodėme charakterį ir iškovojome gražią pergalę.

Rezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Adma“ (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 20:54 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai laimėjo prieš „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:01 val.)Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambarys & BC „Rhino“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Džinsų sklepas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:24 val.)Įmonių lygoje: Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę “Elektrėnų Pistolinis“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:41 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Promatik“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:32 val.)Paskutiniame kėlinyje tritaškių primėtęs Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:18 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)