Dakra - Košmaras vs Rimo & Patikima linija (87:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai laimėjo prieš „Rimo & Patikima linija“

2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 22:01 val., peržiūros: 806

Sausio 29 dieną 20:45 val., Varpo gimnazijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Dakra-Košmaras“ (šeimininkai) ir „Rimo & Patikima linija“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 87:61 (23:23, 19:9, 24:12, 21:17).

Rungtynes „Dakra – Košmaras“ pradėjo trimis tolimais metimais ir varžovai buvo priversti prašyti minutinės pertraukėlės vos po minutės žaidimo. Po pertraukėlės šeimininkai per pora atakų pridėjo dar tris taškus ir komandas jau skyrė 10 taškų skirtumas. Neilgai trukus „Rimo & Patikima linija“ atsakė dviem tolimais metimais ir iki kėlinio galo visai ištirpdė varžovų pranašumą 23:23. Antrojo kėlinio pradžioje „Dakra – Košmaras“ vėl ėmėsi iniciatyvos ir per pusantros minutės spurtavo rezultatu 8:0 ir įgijo saugesnį pranašumą. Kėlinio viduryje šeimininkai buvo įgiję 15 taškų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje „Rimo & Patikima linija“ sumažino atsilikimą iki 10 taškų 42:32.

Po ilgosios pertraukos „Rimo & Patikima linija“ sunkiai rado progų užpulti varžovus. Savo ruožtu šeimininkai lengvai pelnydavo taškus ir visą kėlinį didino pranašumą. Kėlinio pabaigoje komandas jau skyrė 22 taškai (66:44). Ketvirtasis kėlinys niekuo nesiskyrė nuo antro ir trečio kėlinių. Į kiekvieną „Rimo & Patikima linija“ komandos tašką, šeimininkai atsakydavo beveik po 2 ir „Dakra – Košmaras“ šventė pergalę rezultatu 87:61.

“Dakra – Košmaras“ komandos treneris V. Labašauskas: „Turbūt pradžioje nebuvo nusiteikimo ir tą parodė pirmas kėlinys, kad nevertinom varžovo ir varžovas išlygino rezultatą. Antrame, trečiame ir ketvirtame kėliniuose jau vertinom varžovą, pradėjom atidžiau gintis, daugiau atakuoti ir tai lėmė pergalę.“

„Dakra ‒ Košmaras“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ užtikrintai laimėjo prieš Elektrėnų „Pastolinis“ komandą (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai nugalėjo „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo Elektrėnų „Pastolinio“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:06 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lengvai įveikė „Promatik“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Džinsų sklepas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 18:31 val.)