Rimo & Patikima linija vs Vėjų linija & Garliavos duona (59:75)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Vėjų linija & Garliavos duona“ susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“

2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 18:31 val., peržiūros: 689

Sekmadienį Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Rimo & Patikima linija“ ir „Vėjų linija & Garliavos duona“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Rimo & Patikima linija“, kur įpusėjus kėlinukui turėjo 6 taškų pranašumą ( 12:6). Per likusį laiką šeimininkai toliau nestabdė apsukų, tačiau likus žaisti dvi minutes „Vėjų linija & Garliavos duona“ spurtu sumažini skirtumą iki trijų taškų ( 19:16). Antrasis kėlinukas prasidėjo nerezultatyviai, tačiau svečiai mažais žingsniukais persvėrė rezultatą į savas rankas. Vis dėlto, aikštelės šeimininkai pavyko atsitiesti ir toliau komandas skyrė vienas metimas. Ketvirčio pabaigoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ atsirišo krepšys iš tolimos distancijos ir kėlinuką užbaigė su 9 taškų pranašumu – 30:39

Po ilgosios pertraukos „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepasidavė „Rimo & Patikima linija“ spaudimui, o patys užtikrintai žaidė tiek puolime, tiek gynyboje ( 46:62) . Lemiamame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ beliko tik išsaugoti susikrautą pranašumą, kur tai jie sėkmingai padarė ir iškovojo pergalę, rezultatu – 59:75 (19:16, 11:23, 16:23, 13:13)

Po laimėtų rungtynių „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos treneris, V.Merkelis, teigė:

„Šiandien buvom geresni.“

„Vėjų linija & Garliavos duona“ po pertraukos įvėkė „Rimo & Patikima linija“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 21:13 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Dakra-košmaras“ komandai (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)Įmonių lygoje:„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai laimėjo prieš „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:01 val.)Artstone susitvarkė su Rimo & Patikima linija per vieną kėlinį (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Džinsų sklepas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 18:16 val.)Įmonių lygoje: Išvargta „Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalė prieš „Džinsų sklepas“ krepšininkus (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)