Promatik vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (82:73)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 rugsėjo 10 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Įtemptoje kovoje kelialapį į kitą etapą iškovojo „Promatik“

2020 rugsėjo 10 d., Ketvirtadienis, 21:56 val., peržiūros: 874

Rugsėjo 10 dieną, 20:15 valandą, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Promatik“ ir svečiai „Elektrėnų pastolinis”. Rungtynės baigėsi rezultatu 82:73 (19:15, 22:19, 21:26, 20:13).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkų komanda, kuri per pirmas tris minutes išsiveržė į priekį rezultatu 8:3. Tačiau neilgai trukus Vytauto Kamarūno tritaškis nubraukė varžovų pranašumą ir „Promatik“ paprašė minutės pertraukėlės. Po pasitarimo šeimininkai susigrąžino turėtą pranašumą ir užbaigė kėlinį rezultatu 19:15. Antrajame kėlinyje „Promatik“ toliau nemažino apsukų ir stengėsi įgyti kuo didesnį pranašumą, tačiau svečiai vis atsakydavo taikliu tolimu metimu ir neleisdavo varžovams įgyti dviženklio pranašumo. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 41:34.

Nuo pat trečio kėlinio pradžios aikštelės šeimininkai pradėjo strigt puolime, padarė kelias klaidas iš eilės ir tuo pasinaudojęs Vytautas Kamarūnas dviem tolimais metimais beveik išlygino rezultatą. Nuo tos akimirkos situacija aikštelėje pasikeitė – likusį kėlinio laiką komandos žaidė taškas į tašką, padaugėjo pražangų ir emocijų. Kėliniui baigiantis pora žadėjų apsistumdė ir buvo apdovanoti techninėmis pražangomis, po kurių „Promatik“ neteko žaidėjo. Po trijų kėlinių rezultatas 62:60 šeimininkų naudai. Lemiamame kėlinyje vyko labai atkakli ir strategiška kova. Abi komandos stengėsi nedovanoti varžovams lengvų progų pelnyti taškus ir tuo pačiu puolime neskubėti, išlaukti tinkamos progos metimui. Likus 1 minutei 30 sekundžių komandos dar skyrė 1 taškas, tačiau per kitas 30 sekundžių „Menų kambarys & BC „Rhino“ tris kartus skaudžiai klydo puolime, nespėjo grįžti į gynybą ir „Promatik“ susikrovė 9 taškų pranašumą likus žaisti vos pusę minutės. Iki varžybų pabaigos daugiau niekas nepasikeitė ir į kitą etapą keliauja „Promatik“ nugalėjusi varžovus rezultatu 82:73.

"Promatik" komandos treneris Andrius Rimavičius: ""Sunku ir keista šiandien buvo aikštelėj. Kai kurių komandos narių nemačiau pusę metų, tad nėra daug ką ir sakyt. Lėvas buvo žaidimas – nepataikom, nepabėgam, tačiau ir varžovai taip. Pabaigoje pasisekė ir laimėjome."

9 taškai

„Artsone“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Promatik“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:34 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.)Po permainingos kovos Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Promatik“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:00 val.)Permainingose rungtynėse triumfavo „Promatik“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:40 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Promatik“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:58 val.)Atkaklioje kovoje „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:48 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ komandą (2020 sausio 21 d., antradienis, 21:35 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Promatik“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)Atkaklioje kovoje triumfao „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 22 d., penktadienis, 20:26 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lengvai įveikė „Promatik“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)