Omega vs Kelių priežiūra (84:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Po atkaklios kovos „Omega“ įrodė pranašumą prieš „Kelių priežiūrą“

2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 20:18 val., peržiūros: 960

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir „Kelių priežiūra“.

Rungtynes greitų žaidimu pradėjo „Omega“, tačiau „Kelių priežiūra“ susitvarkė su puolimu ir ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir persvėrė rezultatą. Per likusį laiką svečiai išsaugojo susikrautą pranašumą ( 18:21). Antrame kėlinyje „Omega“ susigrąžino iniciatyvą, o „Kelių priežiūra“ liko keturiese, kur G.Baranauskas patyrė traumą. Vis dėlto, „Kelių priežiūra“ puikiai atsilaikė prieš varžovus bei likus žaisti dvi minutes pasijungė penktas žaidėjas. Rezultatas po dviejų kėlinių – 43:29

Po ilgosios pertraukos „Omega“ toliau nestabdė apsukų ir pasiekė rekordinį pranašumą, tačiau „Kelių priežiūra“ pradėjo šaudyti tritaškius metimus ir skirtumas ištirpo iki 9 taškų ( 62:53). Lemiamame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „Omega“ atsilaikė prieš varžovų šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 84:71

Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Telia“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:17 val.)Po permainingos kovos „Ryterna“ nugalėjo „Kelių priežiūrą“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūros“ ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Vilmista“ įtikinamai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:33 val.)Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“ (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 21:49 val.)„TransUnion“ penketukas įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:27 val.)Emocijų kupinose rungtynėse ‒ „Omegos“ pergalė prieš „TransUnion“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:43 val.)