Adma vs Promatik (91:57)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 rugsėjo 17 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Adma“ užtikrintai įveikė „Promatik“ ekipą

2020 rugsėjo 17 d., Ketvirtadienis, 21:30 val., peržiūros: 972

KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Xiaomi" pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Adma" ir "Promatik".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Admos" ekipa, kuri puikiai išnaudojo savo aukštaūgius, o "Promatik" sunkiai sekėsi regzti rezultatyvias atakas ( 30:8). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. "Adma" toliau įrodinėjo savo pranašumą prieš varžovus – 53:25

Po ilgosios pertraukos J.Kalnutis toliau drebino varžovų lentą ir su kiekviena minute "Adma" didino pranšumą ( Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. Šeimininkai puikiai užbaigė rungtynes ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį, kur jų laukia "Fredos" ekipa. Galutinis rezultatas – 91:57 (30:8, 23:17, 15:12, 23:20)

Po laimėtų rungtynių "Admos" ekipos treneris, D.Jagminas, teigė:

"Sunku po ilgos pertraukos. Pusę metų nežaidę, reikia laiko įsivažiuoti, bet jau atkrintamosios vyksta."

17 atk. kam.

„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Promatik“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:58 val.)„Adma“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lengvai įveikė „Promatik“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Adma“ užtikrintai susitvarkė su „Omega“ ir žengia į didįjį finalą (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:49 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Promatik“ pranašumą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Adma“ po nelengvos kovos įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 19:05 val.)Visas rungtynes pirmavę „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 19:45 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ komandą (2020 sausio 21 d., antradienis, 21:35 val.)