Cramo vs Remza (51:77)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą

2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 19:55 val., peržiūros: 910

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Cramo“ ir „Remza“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, po „Remzos“ minutės pertraukėlės vaizdas aikštelėje pasikeitė, kur svečiai tolimais metimais tolo nuo varžovų ( 11:24). Antrame kėlinyje „Remza“ toliau išlaikė pranašumą savose rankose, o „Cramo“ niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo – 25:39.

Po ilgosios pertaukos „Remza“ toliau puikiai išnaudojo savo aukštaūgius prieš varžovus ir neleido „Cramo“ priartėti ( 40:55). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. „Cramo“ nepavyko atsitiesti prieš varžovus, o „Remza“ užtikrintai užbaigė rungtynes ir šventė pergalę, rezultatu – 51:77 (11:24, 14:15, 15:16, 11:22)

„Plastena“ įveikė „Cramo“ ekipą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Remza“ laimėjo trilerį prieš „Fredos“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Freda“ po atkaklios kovos įveikė „Cramo“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Cramo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 18:56 val.)„Ryterna“ gana lengvai susitvarkė su „Cramo“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Remza“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Cramo“ krepšininkus (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Coca-Cola“ palaužė „Cramo“ (64:59) (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)