Promatik vs Džinsų sklepas (65:70)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 21 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Atkaklių rungtynių pabaigoje „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ komandą

2020 sausio 21 d., Antradienis, 21:35 val., peržiūros: 881

Sausio 21 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių „B“ grupės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Promatik“ priemė svečius „Džinsų sklepą“ . „Promatik“ buvo iškovoję keturias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję, „Džinsų sklepo“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir penki pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „Džinsų sklepas“. Sužaidus dvi minutes rezultatu 0:4 pirmavo „Džinsų sklepas“. Prasidėjus trečiai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė „Promatik“ (2:4). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė du taškai (4:6). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (12:8). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, sužaidus pirmą kėlinį komandas skyrė du taškai (15:13).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis vyko atkakli kova, sužaidus tris minutes vieno taško persvarą turėjo „Promatik“ (17:16). Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (21:21). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė „Džinsų sklepas“. Vėliau komandos toliau atkakliai kovojo. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (25:25). Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau žaidė „Promatik“, kurie sužaidus du kėlinius pirmavo rezultatu 32:31.

Trečias kėlinys prasidėjo keturiais iš eilės „Džinsų sklepas“, po kurių svečiai turėjo trijų taškų persvarą (32:35). Sužaidus tris minutes komandas skyrė trys taškai (34:37). Septintą minutę po geriau sužaistos atkarpos trijų taškų persvarą susigrąžino „Promatik“, o minutės pertraukėlės netrukus paprašė „Džinsų sklepas“ (42:39). Po minutės pertraukėlės „Džinsų sklepas“ pataikė tritaškį, o netrukus ir du taškus su varžovo pražanga (42:45). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė keturi taškai (46:50).

Ketvirto kėlinio antrą minutę „Promatik“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (48:51). Vėliau geriau žaidė „Džinsų sklepas“, kuris įpusėjus kėliniui pirmavo rezultatu 50:57. Likus trims su puse minutės iki kėlinio pabaigos „Promatik“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų, o „Džinsų sklepas“ paprašė minutės pertraukėlės (55:57). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (62:63). Likus dvidešimt sekundžių, „Džinsų sklepas“ turėjo trijų taškų persvarą, o minutės pertraukėlės paprašė „Promatik“(64:67). Rungtynių pabaigoje geriau žaidė „Džinsų sklepas“, kurie laimėjo rungtynes rezultatu 65:70.

Visas rungtynes pirmavę „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 19:45 val.)Po atkaklios kovos „Džinsų sklepas“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.) „Džinsų sklepas“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2020 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 20:45 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Promatik“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Promatik“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:32 val.)„Džinsų sklepas“ pasiekė triuškinančią pergalę (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lengvai įveikė „Promatik“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)