Hidraulinės sistemos vs Plastena (83:74)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 25 d., Antradienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ pasinaudojo „Plastena“ ekipos nesuvaldytomis emocijomis ir iškovojo pergalę

2020 vasario 25 d., Antradienis, 22:10 val., peržiūros: 796

Antradienį, vasario 25 d., Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ (15-3) ir „Plastena“ (14-5) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Plastena“ ekipą į priekį traukė A. Jako metimai, vėliau prie jo dar prisidėjo ir L.Sudeikis, o svečiai pasibaigus pirmam kėliniui buvo priekyje 17:23.

Antrojo kėlinio pradžioje nedidelį spurtą surengė „Hidraulinės sistemos“, kas leido labai greitai išlyginti rezultatą 25:25. Po to T.Pauliukas iškart greitoje atakoje atliko dėjimą, tačiau tai komandos neužvedė, „Hidraulinės sistemos“ perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių pirmavo 40:34.

Trečią kėlinį „Plastena“ pradėjo keturiais tolimais metimais paeiliui, kas leido svečiams išsiveržti į priekį. Bet tada už emocijas buvo išvarytas „Plastena“ ekipos krepšininkas L.Sudeikis, vėliau dar ir treneris, o tuo pasinaudoję „Hidraulinės sistemos“ perėmė visišką rungtynių kontrolę ir po trijų kėlinių jau pirmavo 70:57 (nepaisant įspūdingo E. Arbačiausko metimo nuo vidurio linijos paskutinę kėlinio sekundę).

Ketvirtame kėlinyje „Plastena“ mobilizavosi ir sugebėjo priartėti iki trijų taškų deficito, tačiau ramiau ir užtikrinčiau rungtynių pabaigą sužaidę „Hidraulinės sistemos“ nepaleido pergalės iš savo rankų. Galutinis susitikimo rezultatas 83:74 (17:23, 23:11, 30:23, 13:17).

„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo „Kelių priežiūra“ ekipai su kaupu (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko „TransUnion“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai peržengė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos barjerą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „TransUnion“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)Košmariškai puolime atrodę „Hidraulinės sistemos“ nepasipriešino „Ryternai“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 19:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Artilerijos batalionu“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Nemuną“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)