Menų kambarys & BC „Rhino“ vs Džinsų sklepas (77:82)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 20 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

R. Rainio sezono rungtynėse Menų kambarys & BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Džinsų sklepas“ ekipos pranašumą

2020 vasario 20 d., Ketvirtadienis, 21:52 val., peržiūros: 889

Ketvirtadienį, vasario 20 d., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp Menų kambarys & BC „Rhino“ (6-10) ir „Džinsų sklepas“ (8-6) ekipų.

„Džinsų sklepas“ rungtynes pradėjo trimis tolimais metimais ir po kelių žaidimo minučių pirmavo 3:11. Nors Menų kambarys & BC „Rhino“ iškart kirpo svečių persvarą iki dviejų, bet rezultatyvaus M. Tamašausko žaidimo dėka vėl kiek nutolo ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 23:28.

Antrojo kėlinio pradžioje taiklūs M. Šepučio metimai leido šeimininkams priartėti iki 30:32. Tada „Džinsų sklepas“ metimais iš po krepšio atitolo dviženkliu pranašumu. Visgi, R.Rainys puikiu žaidimu leido šeimininkams vėl priartėti iki minimumo 47:48.

Trečiasis kėlinys jau buvo ne toks rezultatyvus, o M. Šepučio šeši taškai paeiliui kėlinio pabaigoje persvėrė svarstykles Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipos naudai – 64:62.

Lemiamame kėlinyje „Džinsų sklepas“ surengė nedidelį spurtą 0:8, kuris ir atnešė svečiams pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 77:82 (23:28, 24:20, 17:14, 13:20).

R.Rainys (Menų kambarys & BC „Rhino“):

„gal ir jėgų, rezervų pritrūko, o ir sėkmės nelabai buvo.“

Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambarys & BC „Rhino“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 22:05 val.) „Džinsų sklepas“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2020 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 20:45 val.)Atkakliose rungtynėse išlošė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino” lengvai įveikė „Alaina“ ekipą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino“ patiesė „Alaina“ ir įsirašė antrąją pergalę (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 20:34 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ komandą (2020 sausio 21 d., antradienis, 21:35 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ dėl traumos prarado V. Kamarūną bei antroje pusėje nepasipriešino „Dakra ‒ Košmaras“ ekipai (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Alaina“ nesugebėjo pasipriešinti „Džinsų sklepas“ (52:95) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 23:49 val.)Įmonių lygoje: Išvargta „Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalė prieš „Džinsų sklepas“ krepšininkus (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)„Promatik“ paskutinių minučių dramoje palaužė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 20:33 val.)