Menų kambarys & BC „Rhino“ vs Elektrėnų „Pastolinis“ (79:74)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 22 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkaklioje kovoje triumfao „Menų kambarys & BC „Rhino“

2019 lapkričio 22 d., Penktadienis, 20:26 val., peržiūros: 753

Lapkričio 22 dieną 19:00 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Menų kambarys & BC “Rhino“ (šeimininkai) ir „Elektrėnų „Pastolinius“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 79:74 (22:19, 17:19, 21:19, 19:17)

Rungtynės prasidėjo gan rezultatyviai. Šeimininkams gerą startą davė keturi iš eilės taiklūs tolimi Mato Yliaus metimai. Varžovai, savo ruožtu, nepasimetė ir rezultatyviomis atakomis po krepšiu stengėsi neatsilikti. Gerai pradėję „Menų kambarys & BC “Rhino“ išlaikė iniaciatyvą savo rankose iki kėlinio galo (22:19). Antrajame kėlinyje komandos žaidė labai apylygiai. Tiek vieni, tiek kiti stengdavosi greitai prasiveržti po krepšiu, nepavykus to padaryti mesdavo tolimą metimą. Tačiau nei vienai komandai nepavyko atitolti nuo varžovų daugiau nei trimis taškais. Po dviejų kėlinių priekyje šeimininkai rezultatu 39:38.

Antroje rungtynių pusėje viskas klostėsi taip pat kaip pirmoje. Komandos visas rungtynes atkakliai kovojo. Komandos vis pasikeisdamos sužaisdavo atkarpa 5:0 ir perleisdavo estafetę kitai komandai. Galiausiai šis užburtas ratas išsuko šeimininkų pranašumą 5 taškais likus vienai minutei ir „Elektrėnų „Pastolinis“ komandai nebepavyko perlaužti rungtynių. Pergalę šventė „Menų kambarys & BC “Rhino“ rezultatu 79:74.

„Menų kambarys & BC “Rhino“ komandos treneris M.Banevičius: „Atsivedėm geriausią mūsų žaidėją, kuris ne tik sužaidė naudingai, bet ir visa komanda šiek tiek geriau atsiskleidė. Žaidėme komandinį žaidimą, kuriuo ir pasiekėme pergalę.“

Atkakliose rungtynėse išlošė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Adma“ iškovojo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 20:31 val.)„Artstone“ nesunkiai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai nugalėjo „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Promatik“ paskutinių minučių dramoje palaužė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 20:33 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino” lengvai įveikė „Alaina“ ekipą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino“ patiesė „Alaina“ ir įsirašė antrąją pergalę (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 20:34 val.)Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambarys & BC „Rhino“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 22:05 val.)Permainingose rungtynėse triumfavo „Promatik“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:40 val.)