Džinsų sklepas vs Vėjų linija & Garliavos duona (75:57)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 19:01 val., peržiūros: 887

Vasario 2 dieną 17:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Džinsų sklepas“ (šeimininkai) ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 75:57 (14:11, 17:12, 17:18, 27:16).

Rungtynės prasidėjo aktyvia kova tarp komandų, tačiau itin nerezultatyvia. Po pusės kėlinio švieslentėje degė rezultatas 7:10 ir komandos išbėgo į pasitarimą. Po pertraukėlės iki kėlinio galo komandos dar pridėjo vo po 2-3 taškus ir po pirmjo kėlino rezultatu 14:11 priekyje „Džinsų sklepas“. Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo kur kas užtikrinčiau. Pirmas tris kėlinio minutes „Džinsų sklepas“ spurtavo į priekį ir išsiveržė dviženkliu skirtumu į priekį. Toliau visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką ir kėlinuko pabaigoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ išlipo iš dviženklio skirtumo rezultatu 31:23.

Trečiajame kėlinyje vyko arši kova tarp komandų. Abi komandos kaip įmanydamos stengėsi gerinti savo pozicijas. Padaugėjo aštrių prasiveržimų, tuo pačiu ir pražangų skaičius išaugo. Tačiau nei vienai komandai nepavyko pakeisti skirtumo švieslentėje ir po trijų kėlinių priekyje „Džinsų sklepas“ rezultatu 48:41. Ketvirtas kėlinys prasidėjo labai permainingai. Pirmas dvi minutes atrodė, kad toliau tęsis arši kova, vykusi visą trečia kėlinį, tačiau po dviejų minučių „Džinsų sklepas“ ėmė spurtuoti ir padidino skirtumą iki 14 taškų. Dar po minutės šeimininkai sužaidė puikią 2+1 ataką su nesportinę pražanga, po kurios pelnė dar tu taškus ir išsiveržė į priekį 18 taškų pranašumu. Taip užsivedusių šeimininkų varžovai nebesugebėjo sustabdyti ir pergalę šventė „Džinsų sklepas“ rezultatu 75:57.

“Džinsų sklepas“ komandos treneris Jonas Kaškelis: „Matėsi, jog galime laimėti, reikėjo tik pagreitinti žaidimą. Sumažinom ketvirtajame kėlinyje penketą ir pavyko tai pasiekti.“

„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ pervažiavo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (110:56) (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:17 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatic“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai peržengė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos barjerą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Kaunas Metal“ užbaigė „Vėjų linija & Garliavos duona” komandos sezoną (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Po atkaklios kovos „Džinsų sklepas“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:25 val.)