Coca-Cola vs Tiki & ITAB (64:83)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Tiki & ITAB“ sudavė netikėtą smūgį „Coca-Colai“

2019 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 20:37 val., peržiūros: 939

Sekmadienį, gruodžio 8 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Coca-Cola“ (5-1) ir „Tiki & ITAB“ (2-5) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Tiki & ITAB“ po trijų tolimų metimų išsiveržė į priekį 2:9. Ir toliau sėkmingai iš toli šaudę svečiai (iš viso per kėlinį pataikė septynis) sugebėjo dar labiau nutolti ir pirmą kėlinį laimėti 14:28.

Antrąjį kėlinį „Coca-Cola“ pradėjo nedideliu spurtu 7:0. Bet tada iniciatyvos ėmėsi G.Palinauskas, kelis taiklius metimus pridėjo V.Narbutas ir svečiai vėl padidino savo pranašumą iki dviženklio – 30:41.

Trečiajame kėlinuke V.Stočkus pataikė du tolimus metimus, tačiau V.Narbutas irgi pataikė du, o „Tiki & ITAB“ išlaikė vienuolikos taškų persvarą – 52:63.

Ketvirtame kėlinyje „Tiki & ITAB“ suspurtavo 0:7 ir nutolo iki 52:70. Susikrautą pranašumą svečiams pavyko išlaikyti ir iškovoti kiek netikėtą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 64:83 (14:28, 16:13, 22:22, 12:20).

S.Rupeika („Tiki & ITAB“):

pirmą kartą susirinkome stipriausi žaidėjai, nes prieš tai rungtynėse būdavo ne visi. Šįkart tritaškių daug sumetėme ir taipogi gerų komandinių atakų padarėme.“

„Tiki & ITAB“ turėjo pripažinti „Coca ‒ Cola“ pranašumą (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Tiki & ITAB“ lengvai susitvarkė su „Ulmu“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 19:03 val.)„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Festo“ įtikinamai nukovė „Coca-Cola“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:17 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Tiki & ITAB“ pavogė pergalę iš „Ulmo“ (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Tiki & ITAB“ ir antrą kartą įveikė „Festo“ bei pralenkė juos turnyrinėje lentelėje (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 20:31 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo „Coca ‒ Cola“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Tiki & ITAB“ ir užsitikrino pirmą vietą grupėje (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:18 val.)„Džinsų sklepas“ palaužė „Coca-Cola“ ekipos pasipriešinimą ir žengia toliau (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:07 val.)